Lielbritānija ir pilnībā sagatavojusies karalienes Elizabetes II nāvei!

Internetā jau vairākas reizes parādījusies nepatiesa informācija par karalienes Elizabetes II nāvi. Par laimi, viss izrādījies tikai dumjas baumas. Bet mēs zinām, ka kādu dienu nāve nepaies garām pat Viņas Majestātei.

Karaliene ir valdījusi 66 gadus! Daudziem britiem ir izdevies piedzimt un nodzīvot visu savu dzīvi, neiepazīstot citu monarhu troņa augstumos.

Tāpēc nolēmām atklāt, kas notiks pēc karalienes nāves. Ticiet, šis traģiskais notikums ietekmēs katru britu karaļnama padoto.

1. Visa Apvienotā Karaliste taps iesaldēta

Jā, burtiskā nozīmē. Bankas, biržas, skolas – viss būs slēgts, lai godinātu karalienes piemiņu. Un tas ilgst ne stundu, ne dienu, bet vismaz 12 dienas!

2. Nekrologi jau ir gatavi

Visi vadošie plašsaziņas līdzekļi Lielbritānijā jau ir sagatavojuši nekrologus. Tas ir pārāk nozīmīgs valsts zaudējums, tāpēc, kad tas notiks, tekstā vienkārši veiks nepieciešamās izmaiņas.

The Times ir sagatavojušies vislabāk, jo viņi sagatavojuši sagataves pirmajām 11 dienām pēc karalienes nāves. Vai jūs varat iedomāties, cik nopietns viss ir?

3. Esi sveiks, karali!

Saskaņā ar seniem noteikumiem, karaliskā vara nevar tikt pārtraukta ne dienu. Tāpēc, kad Elizabete II aizies aizsaulē, princis Čārlzs uzreiz ieņems viņas vietu.

4. Monarha vārda noslēpums

Interesanti, ka, kāpjot tronī, viņš varēs izvēlēties jebkuru no viņa četriem oficiālajiem vārdiem, tas ir, viņš varēs tikt saukts par karali Čārlzu, Filipu, Džordžu vai Artūru. Ja gandrīz nekavējoties tiks paziņots par jauno vārdu, tad kronēšanas ceremonija notiks apmēram sešus mēnešus vēlāk- šie ir sēru noteikumi.

5. Izklaide

Nav brīnums, ka pirmo reizi pēc Viņas Majestātes nāves televīzijā nebūs nevienas izklaides programmas. Tas nav tikai cieņas apliecinājums karalienei, Anglijā pret monarhiju izturas ar īpašu cieņu.

6. Finanšu zaudējumi

Kā jau minējām, visas svarīgās iestādes tiks slēgtas. Bet Londonas Fondu biržas darbības apturēšana patiešām radīs lielus finansiālus zaudējumus.

7. Keita Midltone, visticamāk, nekad nekļūs par Velsas princesi

Tuvākais kandidāts uz troni pēc Čārlza būs princis Viljams un viņa sieva Keita, kuriem automātiski vajadzētu saņemt Velsas prinča un princeses titulu. Bet hercogienei tika piedāvāts atteikties no tā, jo viņa ir pārāk saistīta ar cienījamo aizgājēju Lēdiju Dī.

8. Paziņojums par karalienes nāvi

Par karalienes nāvi uzreiz tiek ziņots valsts premjerministram un citām augstākajām amatpersonām. Tam tiek izmantots īpašs kods: “Londonas tilts ir kritis.”

9. Lielbritānijas himna mainīsies

Mēs nedzirdēsim ierasto “Dievs, sargi karalieni”, jo pēdējais vārds būs jāaizstāj. Tiks radītas jaunas monētas un banknotes ar Čārlza attēlu, pat pazudīs slavenās markas ar Elizabeti.

10. Parlamentāriešu zvērests

Katram Parlamenta deputātam jānodod zvērests jaunajam valdniekam, bez kā viņš nevarēs sākt savu darbu un saņemt algu.

Tā kā parlamentā ir cilvēki, kas vēlas atcelt monarhiju, viņi zvēr ar pirkstiem, kas sakrustoti aiz muguras. It kā pieauguši cilvēki, bet uzvedas kā bērni.

Ejiet uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

Pievienot komentāru