Meitenīte sajauc autobusus: Lūk, kā rīkojas Talsu autobusa šoferi! - Topraksti.lv
LatvijāNotikumi

Meitenīte sajauc autobusus: Lūk, kā rīkojas Talsu autobusa šoferi!

Kāda sieviete, kura braukusi ar AS “Talsu autotransports” autobusu, dalījusies ar patīkamu pieredzi starppilsētu autobusā, kas braucis no Rīgas uz Talsiem. Divi autobusa šoferi nav bijuši vienaldzīgi, un ar milzīgu pretimnākšanu palīdzējuši vajadzīgajā pieturā nokļūt pusaugu meitenei, kura bija sajaukusi autobusus.

Ilze Peimane Facebook raksta:

”Nolēmu, ka manis redzētais ir pelnījis tapt zināms. Īpaši pēdējo dienu diskusiju dēļ par sabiedrības vienaldzību.
Vakar braucu ar AS “Talsu autotransports” autobusu, reiss 16.45 uz Talsiem. Pārdaugavā iekāpa jauna meitene agrīnā pusaudža vecumā, gribēja pirkt biļeti un izrādījās, ka tas reiss viņai neder. Bija vajadzīga pietura ap Kandavu, tur tiem autobusiem ir atšķirīgi mazpilsētu caurbraukšanas un pagriezienu reisi. Īsāk sakot, viņai būtu vajadzējis braukt ar iepriekšējo autobusu. Nelolojiet ilūzijas, ka Kurzemes mazpilsētā autobusi riņķo kā skudru pūznī. Meitenei izsprāga asaras. Kamēr šoferis turpināja mierināt meiteni un skaļi domāja risinājumu, rindā uz ieeju stāvošs vīrietis piedāvāja meiteni aizvest no savas pieturas ar mašīnu, kur viņai vajag, jo rajons viņiem izrādījās viens. Visi nomierinājās, sakāpa busā, turpināja braucienu.

Pēc minūtēm piecām šoferis izdomāja un piezvanīja tā “īstā”, iepriekšējā autobusa šoferim un pajautāja, cik viņš ir tālu? Un palūdza, vai tas nevar ceļa malā pagaidīt, lai meitene varētu pārsēsties viņai derīgajā autobusā. Un viņi mūs minūtes 20 gaidīja.”

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

1 2Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...