Vai pašpasludinātā slavenība ”Neids” ir nekas vairāk kā prasts krāpnieks? Apkrāpj cilvēkus un vēlāk tiem draud izrēķināties, ja neliksies mierā? FOTO, VIDEO

neids

Facebook portālā, grupā ar nosaukumu ”Krāpnieku saraksts tirgotājiem”, kāda sieviete ievietojusi sūdzību par tā dēvēto un pašpasludināto slavenību ”Neidu” jeb Niku Endziņu. Kā raksta Linda, tad Niks Endziņš esot noalgojis viņu par šoferi, bet pēcāk netika samaksāts par darbu un degvielu. Bet ar to viss nebeidzas, cenšoties atgūt naudu rakstot Nikam, sieviete pretī saņēmusi tikai solījumus un pēcāk arī draudus ar mēdijiem.

Gana interesanti liekas draudēšana ar mēdijiem, tāpēc papētot tuvāk noskaidrojām, ka vienīgais lielais mēdijs kas raksta par Niku Endziņu ir Skaties.lv. Protams visas tur atrodamās ziņas liekas visai interesantas un tā vien šķiet, ka portāls ir saņēmis no šīs personas samaksu par šādu popularitātes celšanas rakstu publicēšanu. Kā gan citādi kādām lielam mēdijam ienāktu prātā rakstīt par šādu cilvēku, kuru iepriekš teju neviens nebija dzirdējis.

Ekrānuzņēmums no Skaties.lv, kurā redzams meklēšanas rezultāti ierakstot šīs ”slavenības” vārdu:
capture-20170110-212957

Meklējot portalā google.com informāciju par šo personu, var atrast vien visai neglaimojošus rakstus par dažādiem krāpšanas gadījumiem, kurus šī persona veicis un videoklipus ar viņa daiļradi. Tātad pēc visa spriežot vienīgais mēdijs, kas slavina Niku Endziņu jeb ”Neidu” ir Skaties.lv un visticamāk tikai par samaksu.

Portāla topraksti.lv  rīcībā ir nonākušas sarakstes un sarunas ieraksts starp apkrāpto sievieti un pašu Niku Endziņu, kurās tiek solīts atgriezt naudu un pēcāk arī draudēts.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!