Jūsu laulība ir apdraudēta, ja jūsu vīrs bieži izsaka šīs 6 frāzes - Topraksti.lv
AttiecībasSievietēm

Jūsu laulība ir apdraudēta, ja jūsu vīrs bieži izsaka šīs 6 frāzes

Lai laulība būtu ilga, spēcīga un laimīga, ir nepieciešams saglabāt uzticamu komunikāciju, savstarpēju cieņu un lojalitāti. Ja jūsu vīrs bieži saka šīs frāzes, tad jūsu attiecības ir briesmās.

1. “Man it garlaicīgi”

Ierastā dzīves rutīna prasa dažādību, kas lieliski atsvaidzina sajūtas. Ir svarīgi, lai laiku pa laikam jūs kopā darāt dažādas lietas, kas palīdz stiprināt mīlestību un palielinātu emocionālo saikni starp partneriem.

2. “Tu mani nesaproti”

Vīrieši un sievietes domā savādāk, tāpēc komunikācija starp tiem reizēm var būt apgrūtināta. Ja viņš saka, ka viņš nejūt sapratni no jūsu puses, veltiet laiku, lai uzklausītu viens otru un saprastu, kāpēc viņam tā šķiet. Tas vienkārši ir nepieciešams, lai stiprinātu laulību.

3. “Tu nekad nemainīsies”

Ja jūsu vīrs vienmēr ir teicis, ka jūs nekad nemainīsieties, izrunājiet ar viņu, kas tieši viņam nepatīk. Apspriediet savu uzvedību un lietas, kas viņam nepatīk. Jums ir jāstrādā kopā, lai izlemtu, ko jums vēl ir jāmaina, un kas būtu jāpieņem tāds, kāds ir.

4. “Kāpēc tu nelīdzinies …?”

Salīdzinājums iznīcina attiecības. Ja jūsu vīrs pastāvīgi salīdzina jūs ar savu māti, draudzenēm, māsām vai citām sievietēm, tad viņš jūs ne visai pareizi novērtē. Apdomājiet situāciju un pieņemiet lēmumus, kas būs vislabākie jūsu labklājībai.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

1 2Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...