Sasniedziet jaunu orālās baudas līmeni! - Topraksti.lv
18+AttiecībasSievietēm

Sasniedziet jaunu orālās baudas līmeni!

Sekss – ne tikai apmierinājums vai stresa mazināšana, bet arī vesela māksla. Lai ko arī saka, bet attiecības bez intimitātes nav neiespējamas, jo tikai tādā veidā var patiešām tuvināties partnerim. Ir daudz seksa veidu, bet vīriešus īpaši piesaista orālais sekss.

Domas par skūpstiem intīmākajās un maigākajās vietās uzbudina daudz vairāk nekā jebkas cits seksā. Jums var nebūt liela kontrole pār saviem gurniem, bet, ja jums ir labas spējas sagādāt baudu ar savu muti, vīrietis vienmēr būs pie tavām kājām.

Mineta tehnisko iespēju ir milzīgs daudzums: no maiga mēles galiņa pārvilkšanas visā locekļa garumā līdz viņa sēklas norīšanai veicot manevru, ko sauc par “dziļo rīkli”. Savas prasmes vienmēr ir jāuzlabo, lai tās būtu neprognozējamas un dažādas. Lūk, dažas interesantas iespējas.

Parastu minetu var veikt vienmēr, bet nekad par ļaunu nenāks izmēģināt kaut ko neierastu. Lai mīļotais vīrietis varētu uzlidot kosmosā, nav nepieciešams nopirkt lomu spēļu kostīmus un aksesuārus, vienkārši dodieties uz virtuvi. Bet šoreiz jūs nestāsieties pie plīts, bet paņemsiet pavisam ierastus produktus: tēju, limonādi, ledu vai saldējumu. Un kā tas viss noderēs orālajam seksam, lasi tālāk!

Minets ar aukstu ūdeni

Ūdenim nevajadzētu būt ledainam, bet istabas temperatūrā. Paņemiet nedaudz ūdeni mutē un sāciet darīt visu ierastajā veidā. Ja jūs kādreiz esat to darījuši vannas istabā, tad jūs saprotat, cik daudz prieka tas dod partnerim.

Minets ar ledus kubiņu vai saldējumu

Šī ir sarežģītāka iepriekšējā punkta versija. Šoreiz tas būs daudz vēsāk. Vīrietis locekli izmanto mutes vai maksts siltā vidē, tāpēc dzesēšana radīs nereālas sajūtas. Bet paturiet prātā, ka, ja šajā lietā neesat eksperte, labāk ir lietot saldējumu, lai nesabojātu vīrieša locekli ar ledus kubiņu vai neapsaldētu mēli.
Sāciet ar maigu braukāšanu pa dzimumlocekli ar atvēsināto priekšmeti, bet tad dariet to ātrāk un rupjāk bez palīgmateriāla. Panākumi ir garantēti.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

1 2Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.