5 svarīgas zīmes no sargeņģeļa, kuras nevar ignorēt

Kad mūsu sargeņģeļi vēlas atgādināt par savu klātbūtni, brīdināt par briesmām, vai nedaudz sarāt mūs, viņi sūta mums dažādus signālus. Šeit ir 5 pazīmes, ko nevar ignorēt mūsu pašu drošības un labklājības labad.

1. Zvanīšana ausīs

Ja pamanāt trokšņus ausīs, nesteidziet kurnēt un sūdzēties par trokšņainiem kaimiņiem. Ļoti iespējams, ka jūsu eņģelis mēģina ar jums sazināties. Tādējādi viņi ziņo, ka jūs esat uz pareizā ceļa. Katra doma, ko jūs domājat šajā brīdī, ir ļoti svarīga, tāpēc koncentrējieties uz to. Atcerieties, ka troksnis ausīs – droša zīme, ka jūs esat uz pareizā ceļa.

2. Ciparu atkārtošanās

Eņģeļi mēģina ar jums sazināties arī ar ciparu palīdzību. Ja pamanāt, ka kādas skaitļu kombinācijas seko jums (piemēram, jūs bieži ieskatāties pulkstenī ” vienā un tajā pašā laikā” – 11:11, 23:23, uc), nevajadzētu to uzskatīt par sakritību. Iespējams, jūsu eņģeļi vēlas jums kaut ko pateikt. Varbūt viņi vēlas pievērst uzmanību kādai patiesībai, uz ko jūs pieverat acis. Piemēram,tā var būt sevis izsmelšana nepareizajās attiecībās vai “ne savā” darbā.

3. Spalvas

Ja jūs atrodat spalvu, tā ir laba zīme! Tādējādi mūsu eņģeļi pavēsta mums, ka mēs neesam vieni, viņi vienmēr ir blakus. Nemēģiniet tikt galā ar savām likstām vieni. Lūdziet palīdzību eņģeļiem, viņš palīdzēs.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

1 of 2
Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru