11 lietas, kuras tu visu mūžu esi izmantojis nepareizi! - Topraksti.lv
Cits

11 lietas, kuras tu visu mūžu esi izmantojis nepareizi!

Tas ir pārsteidzoši, cik ātri mēs apgūstam mūsdienu tehnoloģijas, taču tajā pašā laikā mēs nezinām īsto mērķi lietām, ko lietojam desmitiem gadu.

Protams, tie, kas izgudrojuši šīs lietas, ir vīlušies, ka lielākā daļa cilvēku nav novērtējuši viņu ideju, taču, tā kā šiem priekšmetiem ir liela praktiskā vērtība, tos nevar uzskatīt par niecīgiem.

Šodien pastāstīsim par noderīgām lietām, kuras jūs, visticamāk, izmantojat nepareizi.

1. Cilpiņas apavu aizmugurē

Daudzi cilvēki, pateicoties nezināšanai, nogriež šīs cilpas, taču tām ir noteikta loma – ar to palīdzību vieglāk ir uzlikt apavus uz šņorēm. Ja cilpa atrodas nedaudz zemāk, to ir ērti izmantot papildu šņorēm. Tās ir piemērotas arī apavu žāvēšanai.

2. Lūka uz putekļsūcēja caurules

Šī lūka ir nepieciešama, lai samazinātu sūkšanas jaudu. Īpaši tas ir noderīgi, ja vēlaties izsūkt aizkarus. Atverot lūku un samazinot jaudu, jūs varat pasargāt putekļu sūcēju no pārkaršanas. Ja jaunajiem modeļiem tas nav īpaši svarīgi, tad veciem modeļiem tas ir ļoti noderīgi.

3. Režīmu regulēšana plastmasas logos

Atzīsim, daudziem tas ir pārsteigums, ka plastmasas logos jūs varat mainīt režīmus atkarībā no vasaras vai ziemas perioda. Viss slēpjas ekscentra pozīcijā. Horizontālā stāvoklī tam būtu jābūt tikai ziemā, jo pretējā gadījumā hermētiķis ļoti ātri nolietojas.

4. Atvere un zobiņi uz mērlentes gala

Atvere palīdzēs nofiksēt lenti aiz jebkādas naglas, bet zobiņi palīdzēs veikt atzīmi, ja pie rokas nav pildspalvas.

5. Līnijveida izciļņi zem klaviatūras burtiem F un J

Izrādās, ka tie ir paredzēti tiem, kam patīk drukāt bez skatīšanās. Ar to palīdzību jūs varat pareizi novietot pirkstus uz tastatūras.

6. Izgriezums Chupa-Chups kociņa galā

Bērnībā mēs visi domājām, ka tā ir sava veida svilpe, bet patiesībā šāds caurums ir nepieciešams, lai konfekte būtu stingri piestiprināta pie kociņa. Tas ir saistīts ar faktu, ka karstā stāvoklī karamele ieplūst šajā kociņā.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

1 2Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...