Cepti kartupeļi, vīns un saule: 70 gadus vecā Helēna Mirrena dalās skaistuma un optimisma noslēpumos. FOTO - Topraksti.lv
BildesIzklaideKinoSlavenības

Cepti kartupeļi, vīns un saule: 70 gadus vecā Helēna Mirrena dalās skaistuma un optimisma noslēpumos. FOTO

Cik labi, ka tagad pasaulē vecuma robežas tiek dzēstas, un sievietēm pēc 60 ir iespēja būt skaistai, vērtīgai darbiniecei un pilnvērtīgai personai, ne tikai vecmāmiņai, kurai tikai jāauklē mazbērni. Pārsteidzošs pierādījums tam ir 72 gadus vecā aktrise Helēna Mirrena, kas kļuvusi par kosmētikas firmas “L’Oréal” seju.

Helēna ne tikai izskatās jaunāka par saviem gadiem, bet arī vienmēr ir ļoti priecīga un optimistiska, kā arī nepievērš uzmanību esošajiem stereotipiem. Kā britu aktrisei tas izdodas, šodien jums pastāstīsim!

Savā ilgajā karjeras laikā Helēna Mirrena iekarojusi slavenāko režisoru atzinību, spēlējusi trīs filmās angļu karalieni, saņēmusi Oskaru, divus Zelta globusus un citus prestižus apbalvojumus. Starp citu, viņai ir krievu saknes.

Un vēl- 70 gadu vecumā viņa kļuvusi par L’Oréal seju. Jā, ne 20 gadus veca meitene, bet sieviete, kas var pierādīt noteiktu produktu reālo ietekmi. Kad Helēna parakstīja līgumu ar L’Oréal, viņa uzstāja, lai viņas fotogrāfijas netiktu retušētas, lai padarītu viņas izskatu jaunāku. Viņa uzskata, ka šis ir ļoti svarīgs brīdis ne tikai viņas dzīvē, bet arī sieviešu dzīvē kopumā. Stereotipi tiek lauzti, un tas ir lieliski.

“Beidzot ir pienācis laiks, kad kādam manā vecumā, ne obligāti man, vajadzēja to izdarīt. Tādēļ šis priekšlikums man bija ļoti svarīgs. Visu manu dzīvi man uzspieda ideālu, neticami jauku meiteņu attēlus, kuriem vajadzēja iedvesmot mani. Un man, acīmredzot, bija jāmēģina izskatīties tāpat kā viņās. Es pat nerunāju par 25 gadus vecām, bet par tām, kurām ir 15. Nu, kura no mums izskatās kā 15 gadus veca?! Tas nav godīgi!”

Helēna filmējas divās vai trīs filmās gadā. Bet neviens nekad nav redzējis noguruma pēdas sejā. “Man nav absolūti nekāda skaistuma režīma, viss slēpjas mērenībā. Es bieži sauļojos – es zinu, ka tas nevajadzētu, bet man ļoti patīk sildīties saulē. Es dzeru vīnu un dažreiz pārāk daudz.”

“Es mīlu frī kartupeļus un es nevaru piespiest sevi doties uz sporta zāli ilgāk par diviem mēnešiem pēc kārtas… Es neesmu īpašs cilvēks. Es tikai zinu, ka dzīve ir īsa un pārāk vērtīga.”

Kad aktrisei ir ātri jāatgūst formu, viņa izmanto vingrojumu sistēmu, ko izstrādājuši Karaliskie Kanādas gaisa spēki tālajos 50. gados.

Kopā vingrinājumi aizņem tikai 12 minūtes: iesildīšanās (30 sekundes), ceļu pacelšana (30 sekundes), roku griešana (30 sekundes), presītes (30 sekundes), ķermeņa augšdaļas un taisnu kāju pacelšana no guļus stāvokļa (2 minūtes), kāju pacelšana guļot uz sāniem (2 minūtes), atspiešanās (2 minūtes), kāju pacelšanas guļot uz muguras (1 minūte), skriešana un lekšana uz vietas (3 minūtes).

Atšķirībā no daudzām viņas kolēģēm un arī parastajām sievietēm Helēna ne tikai nebaidās kļūt veca, bet viņai patiešām patīk šis process. Protams, jaunībā viss bija atšķirīgi, tāpat kā visām sievietēm.

“Vislabākais astotajā desmitgadē ir tas, ka tā tev vispār ir pienākusi. Kad man bija 45 gadi, no domām, ka kādreiz man būs 70 gadi, šermuļi skrēja pār kauliem. Bet izvēle ir vienkārša: vai nu nomirt jaunai, vai arī kļūt vecai, cita varianta nav. Protams, mirt jaunam, pēc 25 gadu vecuma, kā, piemēram, Džeimss Dīns, šķiet ļoti romantiski.”

“Bet tad tu saproti, ka dzīve ir jauka lieta, aizraujoša, skaista, pilna ar emocijām. Psiholoģiski un fiziski ir jāmācās pieņemt vecumu.”

Ir svarīgi mīlēt sevi jebkurā vecumā un ļaut sev izbaudīt dzīvi, nevis veidot stereotipus un viedokļus.

©TOPRAKSTI.LV / AVOTS: takprosto.cc

Ieteiktie raksti

loading...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.