Cilvēks vai lelle? Tumšādaina modele ar Bārbijas seju! FOTO - Topraksti.lv
BildesIzklaideSlavenības

Cilvēks vai lelle? Tumšādaina modele ar Bārbijas seju! FOTO

No pirmā acu uzmetiena var šķist, ka šī skaistā meitene – Bārbijas lelle pilnā izmērā. Perfekti gluda āda un zīdaini mati dienvidsudāniešu-austrāliešu modeles Djūkas Tutas fanus Instagramā mulsina un apbur.

Taču ceļš uz pasaules slavu un skaistumu bija ērkšķains un grūts.

Kad Niadaka (Djūka) bija tikai 17 gadus veca, viņa uzvarēja Austrālijas Next Top Model konkursā. Taču, neskatoties uz šo sasniegumu tik agrā vecumā, meitene slavu neieguva. Meiteni internetā “norēja” par viņas perfekto augumu, ādas krāsu un dabiskajiem matiem.

Bijusī top modele Vinnija Hārlova arī nolaidās līdz apvainojumiem. Savā Instagram lapā Vinnija rakstīja, ka šai melnādainajai meitenei ir nevis mati, bet ziedkāposti.

2016. gadā Djūka intervijā Teen Vogue modes žurnālam atzina: “Tas bija ļoti grūti, es biju nomākta, jo personīgi uztvēru apvainojumus. Es nesaprotu, kāpēc cilvēki man pārmet.”

Viņa atzina, ka viņas elks tajā laikā bija modele Šarlota Dousone, kas savā laikā arī kļuva par vajāšanas objektu internetā. Djūku nemulsināja pat tas, ka Šarlota nomira 2014. gadā, izdarot pašnāvību.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītu tālāk!

1 2 3Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...