Dienas horoskops 01.08.2017. - Topraksti.lv
Horoskopi

Dienas horoskops 01.08.2017.

Auns

Jūsu zīme šodien saņem enerģijas triecienu. Lieliski piemērotas sulu diētas! Lieliska diena tiem, kas vēlas, lai viņu rūpes par veselību darbotos viņu labā. Ej garā pastaigā vai izbaudiet laiku ārā. Šī ir diena, kad viss plūst pa straumi, tāpēc ļaujiet sev mazliet atpūtas. Romantika nav labvēlīgā situācijā, bet pie visa var piestrādāt! Ingvers ir jūsu spēks šodien!

Vērsis

Šodien varētu būt nedaudz neskaidrības par kaut ko pavisam vienkāršu. Vai tas jau ir noticis? Vai tas nav kaut kas, par ko jau esat parūpējies? Vai jūs to iepriekš esat izdarījis? Esiet gatavs kaut ko atkārtot! Zaļā ir jūsu spēka krāsa šodien!

Dvīņi

Šī ir svarīga diena, lai parūpētos par sevi. Izdariet visu, kas jums patiešām ir jāpaveic. Iespējams, jūsu sarakstā ir daudz vieglprātīgu darbību, kas jāizslēdz? Ko jūsu ikdienas darbi liecina par jūsu enerģiju? Kas notiek ar to, kas jums patiešām nepieciešams, pretstatā tam, ko jūs darāt citiem? Dzeltens ir jūsu spēka krāsa šodien.

Vēzis

Jums ir jāturas pie plāna. Jūs var šķist pārāk daudzas kas notiek vienlaicīgi. Īpaši, kad runa ir par tavu mīlestības dzīvi. Jums tiek vai nu lūgts atvērt savu sirdi tieši tagad vai domāt par iespēju to atvērt. Kas ir jūsu otrā pusīte? Vai tāda ir iespējama? Vai tev jau tā ir? Galvenais ir tas, vai tā patiesi ciena jūsu jutīgo pusi? Jūs esat gan sāļš, gan salds, ļaujiet tai redzēt abas puses!

Lauva

Šī diena ir pilna ar enerģiju un garšu! Jūs esat spēcīgi savā ādā. No sirds novērtējiet uzlabojumus, ko esat veicis pēdējo mēnešu laikā, tas varētu likt justies kā daudzi gadi vienā, bet esiet gatavs virzīties tālāk. Šoreiz tiek uzdoti tik daudz jautājumu, bet šis ir laiks, kad mainās jūsu dzīve! Izbaudiet to! Dzeltens ir jūsu spēka krāsa šodien.

Jaunava

Jums ir daudz uz ko koncentrēties. Šodien ir intensīva diena, ko nevar noliegt. Dari lietas vienu pa vienai. Rutīnas darbi šodien ir pat ļoti ieteicami. Viss ir par jūsu komunikāciju, gan iekšējo, gan ārējo. Kādas domas jums ir? Vai tās ir obsesīvas, mīlošas vai jūsu iekšējā kritika nav pārāk skarba? BEIDZIET! Piesēdiet un meditējiet, ieraugiet, cik lielisks jūs esat!

Svari

Šajā laikā jums tiek uzdoti ļoti svarīgi dzīves jautājumi. Jums ir daudz darījumu, ja atkāpsies solīti atpakaļ vai atgriezīsieties pie iepriekšējā, tas ilgtermiņā varētu nākt par labu. Šis jums ir lielisks ceļojums, jo īpaši tiem, kas dzimuši jūsu zīmes vidus posmā. Tik daudzas garīgās attiecības un sinhroniskie notikumi notiek tieši ar jums. Violeta ir jūsu spēka krāsa.

Skorpions

Šis ir laiks, kad tavai zīmei tiek mesti kauliņi. Var šķist, ka ir gaisā virmo daudzas lietas vai neparedzēti notikumi. Šī nav diena, kad kaut ko atrisināt. Pieredze novedīs jūs jaunā līmenī. Ļaujieties plūsmai, lai atrisinātu visas problēmas. Vai vienkārši izbaudiet dzīves ritumu. Šī ir diena, lai izmantotu ūdeni kā savu personīgo simbolu.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

1 2Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...