Dienas horoskops 06.07.2017. - Topraksti.lv
Horoskopi

Dienas horoskops 06.07.2017.

Auns

Šodien tavā labā darbosies Mēness kopā ar Merkūru un Venēru. Pēdējo dienu laikā spriedze varētu būt bijusi augsta, taču šajā brīdī mākoņi pašķiras un saules gaisma ieplūst jūsu dzīvē. Ļaujiet tam būt iedvesmas laikam! Radošas iedvesmas bagātība! Zils ir jūsu spēka krāsa šodien!

Vērsis

Tagad ir lielisks laiks, lai pārvarētu savas bailes un ļautu sev izjust patiesību un skaistumu, kādi tie ir! Jūs ieguldāt daudz darba vai nu karjerā, vai arī savos hobijos. Ļaujiet radošumam plūst caur tevi un ieraudzīt sevi jaunā gaismā! Zaļā ir jūsu spēka krāsa šodien!

Dvīņi

Lielisks laiks mīlestībai un romantikai. Esi uzmanīgs, ja esi iesaistīts lietās, kurās nevēlaties negaidītus pārsteigumus! Tas attiecas uz visu mēnesi! Mēness šodien ir izdevīgā stāvoklī tavai zīmei. Turpmākajās nedēļās karjeras intereses ir diezgan intriģējošas un ar aprēķinu!

Vēzis

Šī ir svarīga diena, lai jūs varētu uztvert izaicinājumu un ietu uz priekšu caur sāpēm! Nav sāpju, nav labuma… vai ne? Šis ir lielisks laiks, lai patiesi pārskatītu jūsu romantiskās intereses un to, kā tās ir saistītas ar jūsu pašu spēka un atzinības izjūtu.

Lauva

Šobrīd jums ir daudz darāmā. Jūsu izteiksmes izpausme ir atvērta. Jūsu romantiskā dzīve ir labākā stāvoklī un kļūst skaidrāka vai vismaz pārskatāma! Šajā laikā jums ir daudz dziļu aspektu, kas notiek ar jūsu dzīvi! Apskatiet izmaiņas!

Jaunava

Zvaigznes ir labvēlīgas dziedināšanai. Mēness konkurē ar jūsu zīmi. Varat izjust stagnāciju vai nepieciešamību visu darīt soli pa solim. Iespējams, esat noraizējies arī par privāto dzīvi. Uzskatu nesaderība.

Svari

Šī ir lieliska diena, kurā jūs varat koncentrēties uz romantiku un radošumu. Pēdējo dažu dienu laikā jums bija daudz problēmu. Tavā galvā ir miljoniem domu. Ja iespējams, plānojiet jauku romantisku randiņu vai izbraucienu!

Skorpions

Šodien darbosies autopilotā. Atvēliet sev papildus laiku, lai risinātu problēmas vienu pa vienai. Ja jūs patiešām mīliet kaut ko vai kādu, viņi atgriezīsies pie jums. Tā ir patiesība! Esiet pakļāvīgs!

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

1 2Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...