Dienas horoskops 17.07.2017. - Topraksti.lv
Horoskopi

Dienas horoskops 17.07.2017.

Auns

Kāpēc gan tu nekad neļauj izlauzties savam iekšējam bērnam? Ko gan tu vari zaudēt? Kas baro tevi vislabāko, ko jūs nevarat iegūt no pasaulīgām vajadzībām? Jūs esat izaugsmes ciklā, un jūsu liktenis atklājas. Šobrīd tiek uzdoti dzīves lielākie jautājumi!

Vērsis

Šodien Mēness pārvietojas pa savu zīmi, ļaujot jums uztvert daudzas lietas, kas notiek jūsu dzīvē. Šajā laikā galvenā uzmanība varētu būt finanses un karjera. Jūs esat piezemējuma un atzinību ciklā. Paņemiet pārtraukumu, lai pārskatītu vecos pierakstus vai citas norādes, kas var atklāt to, uz ko nepieciešams koncentrēties.

Dvīņi

Viena dala no tevis pilnīgi aptver izglītību, ceļošanu un to sirds daļu, kuru nevarējāt izmantot savā dzīvē, bet otrā daļa tiek zaudēta sapnī. Pievērsiet uzmanību tam, kādas ilūzijas velk jūs uz leju. Ja tās balstās uz vecām bailēm, ļaujiet tām izšķīst. Mīlestība ir patiesā atbilde tieši tagad. MĪLESTĪBA.

Vēzis

Jūsu darbības enerģija ir sarežģītās attiecībās ar tiem notikumiem, kas pilnībā ir ārpus jūsu kontroles. Jūs varētu paļauties uz kādu citu vai ārēju avotu, lai nepalaistu garām svarīgu iespēju. Ļaujiet visam notikt un baudiet dienu no dienas, cik vien iespējams. Atbildes atnāks ātrāk, nekā gaidīts, tikai tad, ja ļausieties plūsmai. Sarkans ir jūsu spēka krāsa šodien!

Lauva

Šim laikam ir sava enerģija, kas strādā jūsu labā. Jūs šodien pārvietojaties un plūstat ar iedvesmu. Jūs esat ceļā uz konkrētu likteni. Šajā laikā esat piedzīvojis tik daudz pārmaiņu un pārveidojošu pieredzi. Daudz kas paveikts vienlaicīgi! Dzeltens ir jūsu spēka krāsa šajā laikā.

Jaunava

Jūs varētu justies it kā visu pārcietis. Galvenais ir tas, ka jūs neesat redzēšanas un dzirdēšanas fāzē. Tas viss ir par to, kā jūtaties. Jums ir nepieciešams dziļums un kvalitāte, kas ir jāatrod. Neviena cita persona to nevar izdarīt tavā vietā, izņemot tevi pašu! Tas prasa daudz darba, bet jūs to vēlaties darīt! Zaļš ir jūsu spēka krāsa šodien.

Svari

Kaislības virmo un tiek ļoti novērtētas. Jūsu romantiskās izredzes un ekspansīvās īpašības saistībā ar jūsu sirdslietām šajā laikā uzlabojas. Šodien var rasties vēlme izdaiļot savu apkārtni vai uzturēties tuvu mājām!

Skorpions

Šodien Mēness ir pretējs tavai zīmei. Šī ir diena, kad jāveic nepieciešamas darbības vai tālruņa zvani. Sazinieties ar tiem, kas jums patīk, koncentrējieties uz finansēm, karjeru un savus mērķu sasniegšanu. Jā, šajā brīdī zvaigznēs ir sarežģīts komunikācijas aspekts, taču jūs varat to izdarīt!

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

1 2Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...