Dienas horoskops - 2. oktobris - Topraksti.lv
Horoskopi

Dienas horoskops – 2. oktobris

DIENAS HOROSKOPS TOPRAKSTI2

Auns

Vēlme būt cilvēkos, iegūt jaunus draugus, smelties informāciju un nodot to tālāk. Kā mūžīgais dzinējs darbosies zinātkāre, tieksme pēc jaunām idejām un jauniem centieniem. Nemiers Aunus dīdīs visas dienas garumā.

Vērsis

Sakārtojot savas vēlmes, Vēršiem izdosies saskatīt galveno dzīves vadlīniju. Tieksme uz pārmērīgu greznību vai izšķērdība naudas lietās situāciju vieglāku nepadarīs. Labsajūta šodien atkarīga no spējas sevi ierobežot.

Dvīņi

Ir tāds teiciens – “Ja Muhameds neiet pie kalna, tad kalns iet pie Muhameda”. Katrā ziņā, lai kaut kas izkustētos, vismaz no vienas puses jāsākas kādai kustībai. Šī diena ir kā skolotājs, kurš Dvīņiem māca pacietību un izturību.

Vēzis

Grūti būs racionāli izskaidrot tās sajūtas, kas šobrīd plosa Vēžu sirdi. Vislabāk šo dienu pavadīt vienatnē ar sevi. Varbūt Vēžu nostāja dažos jautājumos ir novecojusi un nedod vēlamo rezultātu. Vienmēr pastāv iespēja augt un attīstīties.

Lauva

Daiļrunība un erudīcija ir tie trumpji, kas Lauvām šodien palīdzēs iziet sveikā no jebkuras situācijas. Tikai nedrīkst pāršaut pār stīpu un izplūst nebeidzamos spriedelējumos par visām tēmām pēc kārtas.

Jaunava

Uzstājība un savu spēles noteikumu diktēšana Jaunavas var pamudināt izdarīt kādas pārmaiņas ikdienas dzīvē. Tikai jāatceras, ka pārgalvība un piesardzības neievērošana saistīta ar zināmu risku.

Svari

Svariem vēlams saglabāt maksimālu mieru un paskatīties uz notiekošo no plašāka redzes leņķa. Iespējams atklāt ne mazums labu lietu un, protams, arī pa kādai kļūdiņai vai neizdarībai. Vairāk gan no savas puses.

Skorpions

Iekšējais sasprindzinājums liks uzmanīgāk izturēties pret mīļoto cilvēku. Būs grūti pilnībā izpaust savas jūtas, jo Skorpioni nejutīs atbilstību starp vēlamo un esošo. Nepametīs sajūta, ka jānotiek kaut kam ārkārtējam, bet tas nebūt nenozīmē, ka kaut kas reāli notiks.

Strēlnieks

Strēlnieki spēs saprast citu cilvēku slēptākos motīvus. Tāpēc dos labus padomus un ieteikumus visdažādākajos jautājumos. Attiecībās lielu lomu spēlēs otra cilvēka ģimene, vecāki vai bērnībā gūtā pieredze.

Mežāzis

Diena var paiet mazliet uzvilktā noskaņā, jo darāmā būs daudz un visu būs grūti paspēt izdarīt līdz galam. Mežāži vēlēsies sniegt padomus un ieteikumus darba kolēģiem, dalīties ar savām zināšanām.

Ūdensvīrs

Ūdensvīri izrādīs sirsnību, iejūtību un mātišķas rūpes par apkārtējiem cilvēkiem. Svarīgi liksies paust savu viedokli un uzzināt arī apkārtējo domas par konkrēto jautājumu. Interesantas nodarbes kopā ar bērniem.

Zivis

Zivis labprātāk paliktu mājās, paslaistītos un paskatītos televizoru. Tomēr pienākuma apziņa profesionālajās lietās liks sarosīties un kārtīgi izpildīt visus veicamos pienākumus. Iespējama pārmērīga emocionalitāte.

Ieteiktie raksti

loading...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.