Dienas horoskops 20.07.2017. - Topraksti.lv
Horoskopi

Dienas horoskops 20.07.2017.

Auns

Ko jūs vēlaties un, kas ir vajadzīgs, var būt divas atšķirīgas lietas. Tava enerģija šodien kļūst spēcīgāka, kad Marss pārceļas uz tev radniecisko Lauvas zīmi! Gaisā veidojas diezgan radoša un ugunīga enerģija, kas nav diez ko pilnīga, bet paver jaunas iespējas. Jūsu iztēle ir lidojumā! Dzeltens ir jūsu spēka krāsa!

Vērsis

Šodien jums var būt nepieciešams nedaudz smagāk strādāt vai jūtaties mazliet fiziski noguris. Šis ir lielisks laiks doties uz sporta zāli vai fiziski strādāt. Vingrinājumi šajā laikā var būt jūsu lielākais draugs. Jūsu finanses var nākt un iet vai būt atkarīgas no ārēja avota. Šī ir diena, kad jums var nākties piespiest sevi doties uz jaunu vidi. Melns ir jūsu spēka krāsa šodien!

Dvīņi

Šajā laikā jūs esat klasiskā mīlas pozīcijā. Turpinās romantiskas pārejas un pārmaiņas, kas notiek jūsu zodiaka zīmē. Tas var ietvert transformējošu mīlestību! Finanses arī varētu būt faktors. Šajā laikā ir laba enerģijas plūsma, kas strādā tavā labā. Ja šķiet, ka kaut kas ir iestrēdzis, jūs šodien varat saņemt lielisku uzlabojumu pateicoties Marsam! Oranžā ir jūsu spēka krāsa šodien!

Vēzis

Ap jums izveidojusies mazliet haotiska enerģija. Īpaši tiem, kas dzimuši Vēža zīmes jūlija pēdējos datumos. Šajā laikā jums ir jāsastrādājas ar kādu bosu vai autoritāti. Garīgums vai meditācija varētu būt lielisks izejas punkts! Karjeras izmaiņas ir neizbēgamas! Zaļā ir jūsu spēka krāsa šodien!

Lauva

Daudz enerģijas riņķo ap tevi. Karjeras nozīmīgums ienāk tavā dzīvē. Šis ir lielisks laiks, lai koncentrētos uz fiziskām darbībām vai darbu, lai iegūtu formu. Tev pašlaik ir daudz enerģijas, izmanto to gudri! Runājiet patiesību!

Jaunava

Lielisks laiks saglabāt ticību. Romantika var justies nedaudz iestrēgusi vai slazdā, vai vienkārši tās nav. Iespējams, tieši tu esi tas, kuram nepieciešams mazliet brīvības. Tas ir labi, nedaudz atkāpties un īsu laiku veltīt tikai sev. Jūsu veselība un labklājība ir pirmā prioritāte!

Svari

Šajā brīdī tik liela harmonija mīlestības un romantikas nozarē! Izaugsme procesā! Pieņemšana un saņemšana ir lieliska enerģija tieši tagad! Vairāk ļaujieties, nevis uzbrūkat. Izbaudiet, ​​ka jūsu pašreizējā realitātē faktors ir “dzīve ir tikai sapnis”!

Skorpions

Šajā laikā jūs varat justies it kā jūsu sirds stīgas ir uzvilktas. Tas nenozīmē, ka jūs esat atstāts novārtā, tas ir tikai tāpēc, ka zvaigznes konkurē ar jūsu paša vēlmi palikt vienatnē. Iespējams, jūs nevarēsit paslēpties no kāda vai kādas situācijas. Nauda un finanses varētu būt līdzīgā situācijā. Ja jūs uztraucieties par parādiem, šajā laikā ir pieejami risinājumi! Lūdziet palīdzību!

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

1 2Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...