Dienas horoskops 25.07.2017. - Topraksti.lv
Horoskopi

Dienas horoskops 25.07.2017.

Auns

Uguns elements jums joprojām palīdz enerģiski darboties. Šodien iespējamas pēkšņas iedvesmojošas sarunas. Jūsu karjera varētu atkāpties citu, vairāk garīgu lietu priekšā. Šis ir lielisks laiks, lai atjaunotos. Meditācija šodien ir jūsu draugs.

Vērsis

Mēness ir harmoniskā stāvoklī ar jūsu zīmi. Šodien ir lieliska diena, lai paveiktu visu iecerēto. Jūs, iespējams, neesat pabeiguši kādas lietas laika trūkuma dēļ, taču šī ir tā diena, kad pabeigt iekavēto.

Dvīņi

Mēness nav vislabākajā pozīcijā attiecībā pret jūsu zīmi. Turieties pie saviem uzskatiem, kāds varētu mēģināt jūs no kaut kā atrunāt. Ikdienas darbības un rutīna tiek uzsvērta šajā laikā. Zaļā ir jūsu spēka krāsa. Pavadiet laiku ārā, ja iespējams!

Vēzis

Šodien varat ieņemt ikviena autoritātes, mātes, trenera, skolotāja, terapeita, problēmu risinātāja pozīciju! Šajā laikā ir tik daudz kam pievērst uzmanību. Jūs varētu justies mazliet pārslogots. Ļaujiet Mēnesim palīdzēt jums jūsu ikdienas veselībā. Pievērsiet lielu uzmanību sev jau šodien! Ķermeņa kopšana un uzturs ir uzsvērts!

Lauva

Jūsu zīme ir pilna mīlestības un iedvesmas! Lielisks laiks, lai dzīvotu dzīvi pilnībā. Jūs esat kā uzziedējis zieds! Šis ir neticams laiks pārmaiņām. Jums var būt nepieciešams lūgt padomu kādam vairāk pieredzējušam, bet tas beigās atmaksāsies! Ja esat rakstnieks, izmantojiet šo laiku! Oranžā ir jūsu spēka krāsa!

Jaunava

Planētu kustība jūsu zīmei ir pārāk intensīva, bet Mēness jūsu zīmē šodien ir jūsu glābiņš. Jūs varētu justies mazliet sapņains. Pievērsiet uzmanību saviem vārdiem, vai arī lūdziet cilvēkus paskaidrot, ko tie īsti domājuši. Jūs varētu pazaudēties emocijās, tādēļ neizprast lietas būtību.

Svari

Šī ir diena, lai izdzīvotu brīdi. Izbaudi savu mīlestību un notiekošo. Jūs varētu izbaudīt laiku, koncentrējoties uz radošām lietām. Jūs varat doties iepirkties vai ir apmeklēt kādu izstādi. Jebkas, kas ļauj jums pievērst uzmanību detaļām. Zaļā ir jūsu spēka krāsa!

Skorpions

Ļaujiet sev spēlēt! Ir jauka dziedinoša enerģija jūsu zīmei. Palutiniet sevi un tiešām esiet labs pret sevi. Aromterapija ir tiešām jauks veids, kā ļaut justies mierīgi, jums derēs jebkurš aromātisko eļļu maisījums! Kokosriekstu un Šī varētu būt jauks maisījums ar lavandas piejaukumu. Violetais ir jūsu spēka krāsa.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

1 2Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...