Dienas horoskops 29.05.2017. - Topraksti.lv
Horoskopi

Dienas horoskops 29.05.2017.

Auns

Auni bieži vien ir ambiciozi un ātri kustošies cilvēki, kas dažreiz nozīmē, ka viņi atstāj citus aiz sevis. Jums vajadzētu apsvērt saiknes atjaunošanu ar ģimenes locekļiem vai draugiem, ko esat zaudējuši gadu gaitā.

Vērsis 

Vēršiem jāapsver došanos uz kultūras pasākumiem vai tikšanos ar ģimenes locekļiem un draugiem. Šīs zīmes bērni reti kaut ko atklāj paši, bet tiem patīk baudīt lietas, piemēram, mūziku un filmas, ko viegli baudīt kompānijā ar citiem.

Dvīņi

Dvīņu bērniem vajadzētu apsvērt lieku zvanu ģimenes locekļiem, kuri ir tālu prom. Šīs zīmes pārstāvjiem bieži patīk runāt, un mūsdienās tā ir darbība, ko var veikt ar cilvēkiem visā valstī vai visā pasaulē.

Vēzis

Vēžiem šodien vajadzētu mēģināt kontrolēt sevi, bet plānošanu atstāt citiem. Šīs zīmes bērnus vajadzētu vadīt, kad Mēness atrodas to zīmē, un vislabāk izvirzīt konkrētu mērķi, nevis mēģināt darīt visu uzreiz.

Lauva

Lauvām jābūt uzmanīgiem, lai nejauši neuzsāktu sacensības ar citiem ģimenes locekļiem. Šīs zīmes pārstāvji mēdz būt ļoti konkurētspējīgi, kas var būt nepiemērota atsevišķās situācijās, iziet ārpus kontroles un izsaukt attiecību problēmas

Jaunava

Jaunavām jāapsver lielāku pasākumu un salidojumu plānošana. Šīs zīmes pārstāvji labi koncentrējas uz detaļām un domā soli uz priekšu, kas ļauj tiem ideāli valdīt pār lieliem pūļiem.

Svari

Svariem vajadzētu mēģināt atrisināt problēmas savā ģimenē, bet izvairīties no kārdinājuma komentēt citu cilvēku ģimenes problēmas. Šīs zīmes pārstāvji bieži vien mēdz komentēt jautājumus, kurus tie pilnībā neizprot, bet ģimenes problēmas var būt daudz sarežģītākas, nekā korporatīvās vai personīgās problēmas.

Skorpions

Skorpioniem šodien jātur mēli aiz zobiem. Šīs zīmes bērni saasināti uztver lietas, kad viņi saņem apvainojums, bet neviens nevar nejauši aizvainot mūs tik stipri, kā paša ģimene.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

1 2Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...