Dienas horoskops 08.11.2017. - Topraksti.lv
Dienas horoskops

Dienas horoskops 08.11.2017.

Auns

Šodien var būt konflikts mājās, it īpaši, ja jūs nevarat izteikt savas individuālās vajadzības, kā vēlaties. Nesteidziet strīdēties, mēģiniet izprast citu cilvēku jūtas un izteikties skaidri, bet bez konfrontācijas. Skaļākais uzbrukums ne vienmēr ir labākais veids, kā iegūt to, ko vēlaties!

Vērsis

Jūs, iespējams, cenšaties izteikt sevi, sajūtot, ka pareizie vārdi ir jūsu mēles galā, bet jūs nevarat tos pilnībā atbrīvot. Izmantojiet savu intuīciju un savu instinktīvo savienojumu ar jūsu ķermeņa gudrību, lai atrastu citus saziņas veidus. Esiet pacietīgi ar sevi un ar apkārtējiem.

Dvīņi

Jūs domājat, kā šodien nopelnāt naudu un kā jūsu darbs atbilst jūsu personīgajām vērtībām un vajadzībām. Intelektuālā stimulācija jums, visticamāk, būs svarīgāka nekā materiālā labklājība, un jūs, visticamāk, nebūsit laimīgi darbā, kurā jums nav iespēju izmēģināt jaunas lietas un veikt izmaiņas.

Vēzis

Mēness jūsu mājas zīmē, iespējams, šodien padarīs tevi īpaši jūtīgu, it īpaši tāpēc, ka starp Mēnesi un izaicinošām ārējām planētām ir vairāki savienojumi. Ja jums šķiet, ka jūtaties īpaši emocionāli, pārliecinieties, ka jūs izsakāt savas jūtas vai uztverat apkārtējos cilvēkus.

Lauva 

Kaut arī šodien jūs varat būt prom no uzmanības centra, taču, ieņemot lietišķāku lomu, joprojām ir iespējas augt un spīdēt. Jūs varat izveidot savienojumus, kas izrādīsies nozīmīgi un palīdzēs jums sasniegt jūsu mērķus, tādēļ izkāpiet no savas komforta zonas un skatieties, kur diena jūs aizvedīs.

Jaunava

Ja šodien esat ar draugiem vai grupā, jūs varat cīnīties, lai izteiktu sevi vai būtu saprotams. Tas var būt tāpēc, ka jums ir ne pārāk ērti runāt par savām izjūtām un dodat priekšroku saglabāt lietas praktiskā līmenī. Centieties būt iecietīgs pret citu cilvēku vajadzībām un neļaujieties vēlmei kritizēt.

Svari

Šodien jums, iespējams, vajadzēs sacelties darbā un aizstāvēt savas individuālās ambīcijas, nevis vienmēr palīdzēt citiem sasniegt viņu mērķus. Jūsu prasmes aizstāvēt zemāk stāvošo var būt vajadzīgas, un šī ir diena, kad darīt to, kas ir pareizi, un darboties godprātīgi, nevis klusēt, lai nodrošinātu harmoniju darba vietā.

Skorpions

Šodien ir laba diena mācībām un studijām, pat slēpto zināšanu meklējumiem un varbūt kāda sākotnēja pētījuma veikšanai. Iespējams, ka jūs esat ļoti mērķtiecīgi un spējīgi rakt dziļi, meklējot neskaidras zināšanas un padarot tās pilnīgākas. Atrodiet tēmu, kas aizrauj jūs vai noslēpumu, kas jāatrisina, un ķerieties pie darba!

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu horoskopu tālāk!

1 2Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...