Dienas horoskops 22.12.2017. - Topraksti.lv
Dienas horoskops

Dienas horoskops 22.12.2017.

Auns

Auns nedrīkst veikt būtiskas izmaiņas savā ikdienas dzīvē. Atstājiet to uz labāku laiku, kad nebūs nekādu neparedzētu negadījumu, neveiklu cilvēku un citas problēmas, kas var ievērojami novirzīt no mērķa. Šodien jums vajadzētu darīt tikai ikdienišķas lietas, piemēram, atrisināt dažus jautājumus, kas saistīti ar jūsu darbu, atjaunot savu garderobi vai veikt dažus mājas darbus.

Vērsis

Vērsis nebūs apmierināts ar šīs dienas dinamiku. Jūs gribēsiet izdarīt daudzas lietas, taču apstākļi pārtrauks šo projektu īstenošanu atkal un atkal. Jums vajadzētu beigt cīnīties pret nelabvēlīgo piektdienas atmosfēru. Ļaujiet visam notikt pašam un dariet kaut ko patīkamu.

Dvīņi

Šī diena ir saistīta ar daudzām problēmām. Dažas no tām palīdzēs atrisināt jūsu radinieki, bet jūs neuzticēsieties pārāk daudz. Viens no šiem jautājumiem ietvers jūsu mājas interjera sagatavošanu svētkiem. Jūs varat izrotāt savu interjeru tik izsmalcināti, ka jūsu radinieki slavēs jūsu dizainera prasmes. Starp citu, dizains izskatās kā interesanta profesija, kurā jūs varētu veidot savu karjeru.

Vēzis

Jums ir ieteicams virzīt savu iztēli uz kādiem radošiem darbiem. Neatkarīgi no tā, ko un kad jūs izveidosiet, galvenais ir tas, ka šī aktivitāte palīdzēs jums sniegt saviem tuvajiem un mīļajiem ko pozitīvu. Vakarā jums vajadzētu sākt rūpēties par savu izskatu. Pirms svētkiem būtu jauki zaudēt kādu lieko kilogramu.

Lauva 

Šodienu pavadīsi ļoti romantiskā randiņā. Jūs to organizējot patīkami pārsteigsiet savu mīļoto. Jūsu partneris sākumā neapzināsies, ka jūs nevēlaties kā atbildi saņemt ievērību, un ka jūs sagatavojāt visu šo pārsteigumu, vadoties pēc tīriem nodomiem. Kad visi pārpratumi tiks pilnībā novērsti, jūs varēsiet izveidot dažas patīkamas atmiņas, kuras iemūžināsiet vērtīgās fotogrāfijās.

Jaunava 

Šodien saņemsiet vilinošu piedāvājumu. Tas nāks no kāda no jūsu draugiem, kuru jūs sen neesat redzējuši, un kuram kopš tā laika ir izdevies kļūt veiksmīgam. Šis draugs ļoti novērtēs jūsu profesionalitāti un piedāvās darbu pie viņa uzņēmuma. Naudas daudzums, kas apsolīts kā atlīdzība, šķiet ļoti vilinošs, bet jūs lūgsit kādu laiku pārdomāt visu, pirms pieņemat piedāvājumu.

Svari

Pavadīsiet visu dienu, mēģinot atrisināt kādu mīklu. Lauzīsi galvu, kur jūsu partneris pavada visus vakarus, sākot domāt, ka viņam ir kāds cits. Jūs sāksiet izsekot savu mīļoto, tomēr tas neapstiprinās jūsu aizdomas. Jūs uzzināsiet, ka jūsu partneris ir godīgs, un viņš pavada visu savu laiku, rūpīgi strādājot pie kāda sarežģīta projekta. Jūs beidzot nomierināsieties un vēlēsieties izdarīt viņam kaut ko jauku.

Skorpions

Skorpionus vadīs ilūziju spēks. Arī darba vietā būsi iegrimis savos sapņos, kad nejauši sastapsi savu interešu objektu. Viņš jums sniegs ļoti skaidru mājienu, ka jūsu romantiskās attiecības nekad neizveidosies, bet jūs nedzirdēsiet šos vārdus. Centieties pēc iespējas ātrāk atgriezt sevi realitātē, lai izvairītos no lielas vilšanās.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu horoskopu tālāk!

1 2Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...