Dienas horoskops 31.08.2017. - Topraksti.lv
Dienas horoskops

Dienas horoskops 31.08.2017.

Auns

Šodien vari justies ļoti psihiski un intuitīvi. Vari būt arī mazliet emocionāls, pat ar visu harmonisko un radošo enerģiju, kas šodien ir ap tavu zīmi. Ja jums liekas, ka visa ir pārāk daudz, tad ņemiet talkā fiziskās aktivitātes. Dejas un joga ir jūsu labākie draugi šodien!

Vērsis 

Tu šobrīd esi ļoti apņēmīgs. Daudzi jūsu zīmes pārstāvji ir izgājuši caur daudzām pārbaudēm, un šī ir diena, kas to patiešām pierāda. Jūs varat veikt kādu kustību, tas var likt justies dīvaini, bet jūs vismaz varat redzēt, kas notiks. Vienīgais, kas jums jāzaudē, ir jūsu lepnums (ego)!

Dvīņi

Šodien jūs varat justies nedaudz pastumts malā. Ja esi no kaut kā atkarīgs, vari atkāpties un pārfokusēties. Iespējams, atklāsiet kādu svarīgu realizācijas iespēju. No kā tu savā dzīvē izvairies?

Vēzis

Šodien jums, iespējams, būs jāizveido jauna saikne ar Mēnesi, kas atrodas pretēji tavai zīmei. Tas ir šeit, lai jūs pieturētu un ļautu nedaudz vairāk izjust, pirms atkal padarīt tevi neaizsargātu. Šī diena jums ir, lai novērtētu harmoniju un iespējamās izaugsmes jūsu dzīvē. Lieliska diena, lai palutinātu sevi un rūpētos par savu ķermeni! Masāža, akupunktūra un tā tālāk! Šodien atļauts viss!

Lauva

Šajā brīdī ir kāda komunikācija vai saikne, kas atkārtoti ienāk tavā dzīvē. Jums pašlaik vajadzētu rūpēties par elektroniku un transportlīdzekļiem. Pārliecinieties, ka viss ir darba kārtībā. Šajā mēnesī bijušie aptumsumi, tagad atstāj uz jums ietekmi.

Jaunava

Apsveicam! Jūs esat pārvarējuši grūtāko Merkūra retrogrādu šajā gadā! Jūs varat pārfokusēties un dziedēt to, ko nepieciešams sadziedēt. Vari koncentrēties uz savām vajadzībām un pienākumiem, ko biji atvirzījis otrā plānā pēdējo nedēļu laikā.

Svari

Savu garīgo saikni vari īstenot caur sociāliem notikumiem. Dažās nākamajās dienās jūs varat nonākt pie spēcīgām sarunām, kas spēs jūs aizraut. Neatkarīgi no tā, jūs esat mistiskā piedzīvojumā, un jūs varat to visu izbaudīt!

Skorpions

Šajā laikā ap tevi virmo enerģijas, kas nav tik viegli pieņemamas. Jūs varat justies nedaudz apmaldījies, kad runa ir par mīlestību, bet jūsu prātā jau sāk veidoties argumenti. Jūs varat pietiekami drīz izveidot saikni ar savu ceļu. Ļaujiet šim retrogrādam sasniegt maksimālo punktu, kas būs jau pēc pāris dienām!

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

1 2Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.