Ideālais saderināšanās gredzens jūsu horoskopa zīmei- kāds tas ir? - Topraksti.lv
HoroskopiSievietēmStils

Ideālais saderināšanās gredzens jūsu horoskopa zīmei- kāds tas ir?

Visas sievietes ir ļoti atšķirīgas, bet tām ir viena kopīga lieta: reti kura jaunkundze nevēlas apprecēties. Izrādās, ka katrai zodiaka zīmei atbilst noteikts gredzens, kas tai atbilst pēc dažādiem parametriem. Uzziniet, kāds gredzens izskatīsies ideāli uz tavas rokas!

Auns: rubīna gredzens baltā zelta ietvarā

1

Kaislīgajiem un entuziastiskajiem Auniem ideāli piestāv spilgtas krāsas. Un, protams, dimanti. Auns- pārliecināta jauna dāma. Viņa nevar dāvināt garlaicīgu un nepamanāmu gredzenu.

Vērsis- gredzens, nokaisīts ar baltiem un rozā briljantiem

2

Vērsis ir romantisks un juteklisks. Tiem ir ideāls gredzens, nosēts ar dimantiem maigās krāsās. Liels gredzens uzsvērs izredzētās trauslumu.

Dvīņi: “Marķīza” gredzens ar lielu dimantu

3

Dvīņi mīl daudzpusību. Visam ir pilnīgi jāsaskan. Rotas tiek izvēlētas tādā pašā veidā. Gredzenam, piemēram, būtu jābūt ideāli piemērotam gan biznesa, gan sporta apģērbam. Ciktāl tas ir iespējams, protams.

Vēzis- gredzens ar pērli un briljantiem

4

Maigo vēžu garderobē valda pasteļu, pērļu un blāvie toņi. Gredzens ar pērli- lielisks šai zodiaka zīmei.

Lauva- dzeltens dimanta gredzens, ko ieskauj akmeņi

5

Lauva- spilgts, skaļa un pamanāma dāma. Neviens nezina, ko no viņas sagaidīt. Gredzenam arī jābūt gaišam un izcilam! Lai visi redzētu, kas stāv viņu priekšā! Ne tikai meitene, bet bez piecām minūtēm sieva!

Jaunava- safīra gredzens

6

Jaunavai nepatīk liekas detaļas. Minimālisms- tā ir viņas izvēle. Tas pats attiecas uz saderināšanās gredzenu. Ne bezgaumīgs, bet dārgs gredzens- tā ir viņas izvēle.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

1 2Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.