Jūsu ideālā dzīves vieta atkarībā no horoskopa zīmes - Topraksti.lv
Horoskopi

Jūsu ideālā dzīves vieta atkarībā no horoskopa zīmes

Katrs cilvēks meklē sev vietu, kurā viņš varētu atbrīvoties no visas problēmu gūzmas un vienkārši atpūsties, izbaudīt mieru vai, gluži pretēji, izšķīst lielpilsētas skaņās. Katram no mums ideālā vieta ir atšķirīga. Lūk, par kādām vietām sapņo atšķirīgas zodiaka zīmes.

Auns

Aunam ir nepieciešams daudz vietas, tādēļ, ja viņiem nav iespējas iegādāties lielu, plašu dzīvokli, viņiem ir nepieciešama vasarnīca vai tuvumā esošs parks, kurā viņi var justies brīvi un baudīt skaistu skatu.

Vērsis

Vērsis sajūt mieru un komfortu, būdams mājās. Viņi to iekārto pēc savas gaumes un spēj no jebkura, pat pagaidu mājokļa, izveidot mājīgu ligzdu. Viņi var dzīvot gan klusā ciematā, gan trokšņainā metropolē.

Dvīņi

Dvīņi nepanes vientulību, tādēļ, ja viņi dzīvo laukos, viņiem ir svarīgi, lai viņiem būtu patīkami un komfortabli kaimiņi. Turklāt viņiem ļoti svarīgs ir klimats – tie necieš pārlieku lielu siltumu vai aukstumu. Ideāla vieta – neliela senlaiku pilsēta kaut kur Sicīlijā, kur no rīta dzert kafiju kafejnīcā ar pītiem krēsliem un vakarā iziet, lai pasēdētu kopā ar draugiem dārzā.

Vēzis

Šiem cilvēkiem ir ļoti svarīgi, lai pilsētā būtu iespējas pašrealizācijai: izglītības iestādes, iespēja iegūt prestižu darbu, dažādas vietas atpūtai un izklaidei. Tas viss, protams, ir atrodams lielajās pilsētās.

Lauva

Lauvas vienlīdz piesaista lielas rosīgas pilsētas, kas nekad neguļ, un dabas skaistums. Tik bieži viņas nevar izvēlēties, kas viņām patīk vairāk. Ideāla vieta ir abu kombinācija. Un kā šo sapni piepildīt, ir viņu galvassāpes.

Jaunava

“Mana māja ir mans cietoksnis” apgalvo lielākā daļa Jaunavu. Viņas cenšas panākt mieru un vientulību, tāpēc viņas vēlas lauku māju, kuru ierobežo augsts žogs. Vislabāk, ja šajā mājā viņi dzīvo no dzimšanas, jo pārmaiņas un pārvākšanās viņām sagādā tikai rūpes.

Svari

Skaistums, diženums, bagāta vēsture un milzīgs kultūras mantojums ir tas, ko mīl Svari. Viņi sapņo par dzīvi tādās pilsētās kā Venēcija, Sanktpēterburga, Parīze vai Roma.

Skorpions

Skorpioni var pierast pie jebkuras vietas: ar dzīvību pilnas metropoles vai noslēpumaini ciemi- viņiem tas īsti nav svarīgi. Bet savās mājās viņi gribētu, lai būtu visas ērtības, ieskaut sevi ar komfortu, kas robežojas ar greznību. Viņiem patīk lielums, varenība un klasiskais stils.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

1 2Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.