Kā izskatās katras horoskopu zīmes sapņu māja? - Topraksti.lv
Horoskopi

Kā izskatās katras horoskopu zīmes sapņu māja?

Katrs no mums sapņo par perfektu vietu, kur vienmēr varētu justies ērti un komfortabli, vai tas ir penthauss 25. stāvā, vai pieticīga maza mājiņa mežā. Daži redz savu sapņu māju pludmalē, pāris koku ēnā, bet citi sapņo par karalisku mūra pili kalna nogāzē. Ja jūs vēl neesat pilnībā pārliecināts, horoskops palīdzēs jums labāk saprast, kāda māja atbilst jūsu zodiaka zīmei.

1

Auns

Auns ir piedzīvojumu un enerģijas pilns, bet, neskatoties uz mīlestību pret piedzīvojumiem, viņi vēlas, lai viņiem būtu sava māja, kur uz neilgu laiku pabūt vienam. Aunam patīk lielas pilsētas, kas nodrošina viņus ar daudzām iespējām izklaidei. Viņiem patīk neparasts izkārtojums un maigs klimats.

Vērsis

“Manas mājas- mana pils” – šis apgalvojums ir īpaši labi piemērots Vērsim. Viņi sapņo par māju ar lielu zemes gabalu, vēlams prom no ceļa. Tāpat Vēršiem patīk visu meistarot pašiem un atjaunot savas mājas.

Dvīņi

2

Šie aktīvie un nemierīgie cilvēki vienmēr ir ar kaut ko aizņemti. Viņi bieži maina savu dzīvesvietu, un neuzskata to par traģēdiju. Viņiem ir vajadzīgs gaišs, plašs mājoklis ar augstiem griestiem. Interjerā dod priekšroku ekstravagancei.

Vēzis

Izvēloties mājas, Vēži ir mazliet konservatīvi. Viņi sapņo par mājīgu māju un pasēdēšanām virtuvē ar ģimeni. Viņiem patīk vecas mājas ar daudzām gleznām, smalkām mēbelēm un dekoratīviem elementiem.

Lauva

Lauvas nepieļauj ierobežojumus savā telpā. Viņiem nepieciešama liela, plaša māja. Lauvai patīk pakārt pie sienas savus diplomus un medaļas. Tāpat viņi bieži izdaiļo savu māju ar grezniem elementiem, lai viesi varētu novērtēt viņu izsmalcināto gaumi un stāvokli.

Jaunava

3

Praktiskā Jaunava ieskauj sevi ar visām ērtībām un civilizācijas ieguvumiem. Viņas mīl senlietas un zina to vērtību. Bieži apgādā savu māju ar dažādu tehniku.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

1 2Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...