Kā jūs redzat sevi dusmās atkarībā no horoskopa zīmes - Topraksti.lv
Horoskopi

Kā jūs redzat sevi dusmās atkarībā no horoskopa zīmes

1

Lai kā jūs censtos noturēties, atradīsies cilvēks, kas ar saviem vārdiem vai rīcību novedīs tevi neprātā. Kā jūs uzvedaties dusmās? Izrādās, ka mūsu rīcību šajā gadījumā diktē zvaigznes.

Auns

Auns ātri “iedegas”, un tikpat ātri “atdziest”. Uzliesmojusi, tad zodiaka zīme uzreiz nomierinās un sāk nožēlot, ka nav varējis noturēties. Tomēr ar laiku vēsture atkārtojas, un Auns uzvedas saskaņā ar shēmu: dusmas – klusums – nožēla – dusmas – klusums…

Vērsis

Kad Vērsis ir sadusmots, viņš uz kādu laiku kļūst kluss un slēpjas. Ja dusmu avots nepazūd, dusmas viņā uzkrājas un izvirst kā lava no vulkāna. Tajā pašā laikā, līdz šādam stāvoklim Vērsi ir diezgan grūti novest. Bet dusmās viņš ir spējīgs mest lietas pret sienu.

Dvīņi

Dvīņi – duāla zīme, un tie izsaka dusmas divos veidos. Pirmais – kliedzot. Kliedzot Dvīņi ir īpaši briesmīgi. Otrais – sarkasms. Ja jūs sadusmojat šo zīmi, tad negaidiet žēlastību. Viņš būs nikns un meistarīgi sarkastiski jokos ar jums vēl ilgu laiku.

Vēzis

Vēzis dusmās, var teikt, ir mīļš un drošs. Jūs varat novest tos trakā stāvoklī, bet tie reaģēs ar aizvainojumu. Ja aizvainojumu neviens nepamanīs, Vēzis ieslēgsies savā čaulā un neko neizrādīs. Un pūtīsies, pūtīsies…

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

1 2 3Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.