Ko Dzeltenā Suņa gadā sagaidīt mīlestības jomā katrai zodiaka zīmei - Topraksti.lv
Horoskopi

Ko Dzeltenā Suņa gadā sagaidīt mīlestības jomā katrai zodiaka zīmei

Dzeltenais Zemes Suns cilvēkiem dod savu aizsardzību daudzās jomās, tostarp mīlestībā. Apskatīsim, ko zvaigznes sola katrai zodiaka zīmei 2018. gadā.

Auns (21.03. – 20.04.)

Auna karstasinība var nopietni sarežģīt attiecības ar laulāto. Tā vietā, lai saasinātu konfliktu, mēģiniet izprast tā cēloņus. Iespējams, ka viss ir tevī.

Varbūtība, ka vientuļais Auns atradīs savu dvēseles radinieku 2018. gadā, ir ļoti augsta.

Vērsis (21.04. – 20.05.)

Suns nevienam neļaus dzīvot dubultu dzīvi 2018. gadā! Vēršiem mīlestības netrūks. Vienkārši mēģiniet izteikt savas jūtas un emocijas ne tik intensīvi!

Šogad vientuļie šīs zīmes pārstāvji beidzot sapratīs, ka viņi ir gatavi ģimenes dzīvei.

Dvīņi (21.05. – 21.06.)

2018. gads sola Dvīņiem liktenīgu iepazīšanos. Tikai pirms jūs “lecat baseinā ar galvu pa priekšu”, uzmanīgi pārbaudiet kandidātu.

Īpašs brīdinājums tiem, kas nesen pārtraukuši attiecības ar mīļoto: nemēģiniet atgūt reiz izbeigtu romānu. Tas nenesīs neko labu!

Vēzis (22.06 – 22.07)

Vēža dzīvē gaidāmas lielas izmaiņas, kas mainīs viņu parasto eksistenci. Visticamāk, tā būs liela mīlestība, kas kļūs par rokas un sirds piedāvāšanu, tuvojoties Jaunajam gadam.

Ieteikumi tiem, kuri jau ir laimīgi laulībā: padomā par kopīgas uzņēmējdarbības uzsākšanu ar savu laulāto.

Lauva (23.07 – 23.08)

Lauvai vajadzētu ļoti uzmanīgi pievērsties mīlestības jūtu jautājumiem. Nav vērts aizrauties ar kaut ko, kam ir pagaidu raksturs. Netērējiet sevi velti, jo 2018.gadā būs tāds cilvēks, kuram patiešām vajag tavu mīlestību.

Vientuļajām Lauvām nav izslēgta iespēja veiksmīgi apvienoties ar bijušo partneri.

Jaunava (24.08. – 23.09.)

2018. gadā vientuļajām Jaunavām ir nepieciešams maksimāli atvērties pasaulei: radīt jaunas paziņas, iemīlēties un apburt pielūdzējus.

Tiem, kuri jau ir atraduši savu otro pusīti, zvaigznes iesaka nesteigties ar secinājumiem un ļaut partnerim izdarīt nelielas kļūdas.

Svari (24.09 – 23.10)

Brīdinājums Svariem, kam ir ģimene: nesperiet sānsoļus! Vai nu vispirms pārtrauciet vecās attiecības un pēc tam sāciet jaunas, vai izvairieties no jaunu jūtu rašanās. Pretējā gadījumā jums būs ļoti grūti.

Vientuļajiem Svariem 2018. gadā viss notiks pats par sevi un tieši tad, kad tas būs vajadzīgs. Padoms: neatsakieties no ciemošanās, pat ja esat ļoti noguris.

Skorpions (24.10 – 22.11)

Vientuļie Skorpioni 2018. gadā sagaida daudz brīnišķīgu randiņu, kas būs tik pilni ar romantiku, ka vairāk vēlēties nav iespējams. Padoms: nebaidieties no pēkšņiem likteņa pavērsieniem un atgriešanās pagātnē.

Dzeltenais Zemes Suns iesaka ģimenes Skorpioniem izturēties vieglāk, ievērojami samazinot viņu greizsirdību.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

1 2Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...