Kurš Ir Izdevīgākais Kredīts Parādniekiem?
Iesakām

Uzzini, ko patiesībā nozīmē kredīts parādniekiem!

Negatīva kredītvēsture – šis statuss tiek piešķirts aizņēmējiem, kuri nav spējuši izpildīt savas kredītsaistības un kavējuši aizdevumu atmaksu par vairāk nekā 60 dienām. Negatīvas kredītvēstures iemesli vienmēr ir individuāli – tie var būt gan pavirša attieksme pret parādsaistībām, gan pēkšņi dzīves sarežģījumi un grūta finanšu situācija, ko nebija iespējams paredzēt. Jebkurā gadījumā kredīts parādniekiem nav standarta pakalpojums un ātrais kredīts ar sabojātu kredītvēsturi ir pieejams vien pie dažiem kreditoriem.

Šajā rakstā Tu uzzināsi, kur aizņemties naudu ar sliktu kredītvēsturi un kā pēc iespējas samazināt negatīvas kredītvēstures ietekmi uz Tavu budžetu. Ir aktuāli? Tad lasi tālāk!

3 padomi, kā rīkoties, ja ir slikta kredītvēsture

Ja, dažādu faktoru dēļ, Tev ir izveidojusies negatīva kredītvēsture, pats galvenais – nekrīti panikā! Atceries, ka šis statuss nenosaka Tavu nākotni uz mūžu – dati par fizisko personu kredītvēsturi tiek uzglabāti vidēji 5-7 gadus, un ikviens parādnieks var uzlabot savu reputāciju, iemācoties rīkoties ar kredītiem atbildīgi. Lūk, dažas rekomendācijas, kas būs noderīgas ceļā uz atbildīgu aizņemšanos:

 • izmanto kredītu restrukturizāciju. Šis pakalpojums ir pieejams pie dažiem nebanku kredītdevējiem, kas aizdod naudu ar sliktu kreditvesturi. Restrukturizācija ļauj apvienot visus esošos kredītus vienā un izveidot jaunu atmaksas grafiku ar vienotu procentu likmi un skaidriem atmaksas nosacījumiem. Šis pakalpojums ir īpaši parocīgs aizņēmējiem, kuriem ir noformēti vairāki aizdevumi pie dažādiem kredītdevējiem;
 • esi godīgs pret aizņēmēju. Tiklīdz Tu saproti, ka nevarēsi veikt termiņā nākamo kredīta maksājumu, uzreiz sazinies ar kredītdevēju. Jo ātrāk aizdevējs tiks informēts par sarežģījumiem, jo elastīgāku lēmumu tas var pieņemt. Aizdevējs var piedāvāt jaunu atmaksas grafiku ar mazākiem maksājumiem, kredīta brīvdienas vai kredīta termiņa pagarināšanu;
 • neaizņemies parādu atmaksai. Pie dažiem kredītdevējiem ir pieejami krediti ar sabojatu kreditvesturi, taču arī tie nav paredzēti esošo parādu atmaksai. Ja Tev pietrūkst līdzekļu, lai segtu parādsaistības patstāvīgi, izmanto speciālu pakalpojumu parādniekiem – kredītu restrukturizāciju, nevis meklē, kur aizņemties naudu ar sliktu kreditvesturi.

Kredīti ar sliktu kredītvēsturi iedalās divās kategorijās – kredīti parādu segšanai un jauni aizdevumi personām ar sabojātu kredītvēsturi, bet bez esošajiem parādiem. Tālāk uzzināsi noderīgu informāciju par abiem kredītu veidiem!

Kredīts parādniekiem parāda restrukturizācijai

Kreditori, kas aizdod naudu ar sliktu kreditvesturi, norāda savās mājaslapās, vai aizdevums var būt izmantots esošo kredītu atmaksai. Restrukturizācija ir pieejama divos veidos:

 • kredītdevējs izveido jaunu atmaksas grafiku ar mazākiem ikmēneša maksājumiem, lai parādnieks varētu segt kredītsaistības ilgākā laika posmā;
 • parādnieks izmanto trešās puses pakalpojumus, pārfinansējot aizdevumu citā kredītiestādē. Ar iegūto summu tiek segts vecais parāds un soda nauda, un aizņēmējs sāk pakāpeniski atmaksāt jaunu aizdevumu.

Pēc kredīta restrukturizācijas aizņēmējs saņem jaunu atmaksas grafiku. Tas satur informāciju par ikmēneša maksājumu datumiem un apjomu. Atmaksas grafiks ir stingri jāievēro, jo kredīts ar sabojātu kredītvēsturi diez vai tiks piešķirts aizņēmējam, kurš ir kavējis arī restrukturizēta aizdevuma atmaksu.

Negatīva kredītvēsture nav nepārvarams šķērslis

Pie atsevišķiem kredītdevējiem ir pieejami arī atrie krediti ar sliktu kreditvesturi. Tos piešķir personām, kurām ir bijuši kavēti vai nenomaksāti parādi pagātnē, taču nav esošo kredītsaistību. Tas, vai aizdevums ar sliktu kredītvēsturi būs pieejams arī Tev, ir atkarīgs no dažādiem faktoriem, tostarp:

 • pagātnes parādu apjoma;
 • Tavas sadarbības ar aizdevēju;
 • parāda atmaksas vēstures.

Ja nepieciešams kredits ar sliktu kreditvesturi bez kilas, meklējumu loks sašaurinās, jo kredīts parādniekiem ne vienmēr pieejams bez galvojuma vai ķīlas nodrošinājuma. Lai Tev pašam nebūtu jāmeklē informācija pa visu internetu, izmanto parocīgu kredītu meklēšanas rīku – kredītu salīdzināšanas platformu Netcredit.lv!

Netcredit.lv – īstā vieta, kur meklēt aizdevumu

Necredit.lv mērķis ir sniegt visaptverošu palīdzību potenciāliem aizņēmējiem. Lai kas būtu Tev nepieciešams – aizdevums ar sliktu kredītvēsturi, kredīts bez ķīlas vai citi nebanku aizdevumi veidi, tie visi ir apkopoti Netcredit.lv mājaslapā. Izmantojot šo platformu, iegūsi:

 • noderīgu informāciju par aizdevumu veidiem;
 • detalizētus kreditoru profilus;
 • atsauksmes un pieredzes stāstus.

Ja Tev ir vajadzīgs kredīts parādniekiem, ar Netcredit.lv atradīsi īsto!

Ieteiktie raksti

loading...