«12 elles gadi». Breda Pita draugs atklāj patiesību par "perfekto" laulību ar Andželinu Džoliju. - Topraksti.lv
IzklaideKinoSlavenības

«12 elles gadi». Breda Pita draugs atklāj patiesību par “perfekto” laulību ar Andželinu Džoliju.

Ja par kādu no zvaigznēm varētu uzņemt daudzsēriju filmu, tad noteikti par Džoliju un Pitu. Sākotnēji viņi šķita vislaimīgākais Holivudas pāris, viņus visi apbrīnoja un apskauda.

Pirms gada pāris paziņoja par šķiršanos, kas ļoti pārsteidza viņu fanus, jo Andželina un Breds izskatījās pilnīgi laimīgi.

Uz laiku viņu vārdi bija pilnībā izzuduši no plašsaziņas līdzekļu virsrakstiem, bet vasarā sāka parādīties jaunas baumas. Tad viņi ir kopā, pēc tam atšķiras, tad atkal kopā… Likās, ka beigas nebūs nekad.

Tomēr pēdējie aktieru komentāri salika visu pa vietām. Breds Pits atzina, ka pēc šķiršanās ar Andželīnu viņš vērsies pie psihoterapeita, lai tiktu ar sevi galā. Nesen amerikāņu plašsaziņas līdzekļi ziņoja, ka mākslinieks nožēlo to, ka dzīvojis kopā ar Džoliju, un viņa draugs nosauca šo periodu par “12 elles gadiem”.

Pietuvināta persona atklāj: “Šis romāns jau sākotnēji bija nolemts pastāvīgās drāmas un dusmas dēļ. Viņiem nekad nebija nekā kopīga, izņemot labu seksu.”

Pita un Džolijas šķiršanos 2016. gada septembrī izraisīja nopietns strīds. Kā ziņo plašsaziņas līdzekļi, Pits iesita dēlam, kurš aizstāvēja savu māti.

Avots vēsta, ka šis incidents bija pārējo attiecību loģiskas beigas: “Džolija ignorēja vīru un pievērsa uzmanību tikai bērniem. Viņi bija viens ar otru neapmierināti. Viņa laulība ar Endžiju bija briesmīga.”

Par pāra šķiršanās iemeslu kalpoja sadzīve, kas iznīcina daudzus precētos pārus. Viņu draugi apgalvoja, ka viņi ir ļoti noguruši un vienmēr dusmīgi viens otru.

“Sākumā Andželīna bija priecīga par dzīvi ar Pitu. Bet, kad viņiem parādījās seši bērni, viņa bija tik nogurusi, ka Breda vajadzības aizgāja otrajā plānā.”

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

1 2Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...