Grupas APVEDCEĻŠ 16 gadu jubilejas festivāls + LAIMĒ BIĻETES - Topraksti.lv
IesakāmIzklaideKonkursi

Grupas APVEDCEĻŠ 16 gadu jubilejas festivāls + LAIMĒ BIĻETES

Smiltene2016_titulbilde

Šogad grupa Apvedceļš svin savus 16 gadus. Vēl viens gads ir aizvadīts – pilns lieliskas mūzikas, skaistu koncertu un kopīgu piedzīvojumu. Tam visam pāri – neviltota klausītāju mīlestība gan šeit Latvijā, gan tālu aiz tās robežām. Tāpēc, kā ik gadu, Apvedceļš aicina ikvienu svinēt šos svētkus kopā – 16. jūlijā Smiltenē. Tas taču būs lielisks iemesls visiem kopā uzdziedāt – vai tu atnāksi, kad man vairs nebūs sešpadsmit!

Tā nebūs vienkārši ballīte – tie būs svētki ikvienam!

Plkst. 16:00 Jāņukalna estrādi pieskandinās īpašs dzimšanas dienas koncerts – DZINTARA DZIESMU un LATVIJAS ŠLĀGERAPTAUJAS uzvarētājs Dzintars Čīča kopā ar Kasparu Antesu priecēs klausītājus ar savām lieliskajām dziesmām.

Plkst. 17:00 jau iesildīto Jāņukalna estrādi pieskandinās Apvedceļa draugi grandiozā dzimšanas dienas ballītē “Apvedceļam 16”. Viena koncerta ietvaros jums būs vienreizēja iespēja vienuviet redzēt, dzirdēt un izdejot 9 Latvijas lieliskākās grupas un mūziķus! Mājiniekus sveikt ieradīsies BALTIE LĀČI no attālās Latgales, kā arī grupas KLAIDONIS, ZEĻĻI, DAKOTA, RUMBAS KVARTETS, HAMELEONI, IVO FOMINS, CEĻOJUMS un LAIKAM PĀRI.

Tā būs visīstākā zaļumballe līdz pat rīta gaismai!

Ieejas maksa uz svētkiem ir īpaši draudzīga – par 5 eiro (iepriekšpārdošanā Biļešu Paradīzes kasēs –www.bilesuparadize.lv/organizers/603 un Smiltenes kultūras un sporta centrā). Ieplānojiet svētkus jau laikus un neatlieciet izvēli uz pēdējo brīdi, jo biļešu cena pasākuma dienā būs augstāka!

Uz tikšanos karstākajos Šlāgermūzikas svētkos kopā ar Apvedceļu Smiltenē jau 16. jūlijā!

PIEVIENOJIES PASĀKUMAM draugiem.lv UN facebook.com!

!!!KONKURSS!!

Laimē biļetes uz šo pasākumu!

13.jūnija vakarā izlozēsim 6 laimīgos, katrs iegūs 2 ielūgumus uz šo pasākumu!

3 laimīgos, kuri katrs iegūs 2 ielūgumus uz pasākumu, izlozēsim starp tiem kuri seko mūsu draugiem.lv lapai!

Vēl 3 laimīgos, kuri katrs iegūs 2 ielūgumus uz pasākumu, izlozēsim starp tiem kuri seko mūsu facebook lapai!

Pārliecinies ka seko mums!

Smiltene2016_afisha_web

Ieteiktie raksti

loading...