Fans jokodamies jautāja Nikijai Mināžai, lai viņa apmaksā viņa mācības. Nikijas atbilde trāpija desmitniekā! - Topraksti.lv
IzklaideSlavenības

Fans jokodamies jautāja Nikijai Mināžai, lai viņa apmaksā viņa mācības. Nikijas atbilde trāpija desmitniekā!

Savā Twitter kontā dziedātāja organizēja konkursu, solot, ka uzvarētājs lidos ar viņu uz ikgadējo «Billboard Music Awards» ceremoniju.

Nikija rakstīja, ka ir gatava maksāt par lidmašīnas biļeti no jebkuras valsts, un tad lietotājs ar segvārdu CJ pajautāja, vai viņa negrib apmaksāt viņa mācības!

Lai gan sākotnējie konkursa nosacījumi bija diezgan atšķirīgi, Nikija Mināža nekavējoties publicēja jaunu tvītu, kurā viņš solīja apmaksāt fana izglītību, bet ar nosacījumu, ka viņš mācīsies tikai uz “izcili”!

“Parādiet man savu vērtējumu, dokumentālus pierādījumus, un jūs saņemsiet savu naudu. Vēl kāds vēlas pievienoties konkurenci? Es saku pilnīgi nopietni! Sāksim!” piedāvāja Nikija Mināža. No simtiem pieteikumu Nikija izvēlējās vairāk nekā desmit laimīgo uzvarētāju!

Sabiedrība apbrīnoja popzvaigznes devību, jo ASV studentu nožēlojamais stāvoklis nav joks! Ir skaidrs, ka atrast bagātu slavenību un lūgt palīdzību – tas nav visdrošākais veids, kā izkļūt no parādiem, bet joprojām ir ļoti jauki apzināties, ka cilvēki, kam ir bagātība un vara, neaizmirst palīdzēt tiem, kam tas nepieciešams.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

1 2Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...