Grūti atturēties no salīdzināšanas: Britu prinču mīļotās sievietes! FOTO - Topraksti.lv
BildesIzklaideSlavenības

Grūti atturēties no salīdzināšanas: Britu prinču mīļotās sievietes! FOTO

Lielbritānijas galvenie prinči, Čārlza un Diānas dēli, jau ir atraduši sev dzīves pavadones. Tikai slinkais negribētu tās salīdzināt. Megana Mārkla un Keita Midltone- šķiet, ka viņas ir tik dažādas. Taču ir, kas viņas vieno – viņas spējušas iekarot karaliskās ģimenes cieņu.

Tagad Keitu Midltoni uzskata par ideālu visos aspektos. Bet reiz ziņas par viņas saderināšanos ar princi Viljamu konservatīvā britu sabiedrība un pati karaliene Elizabete uzņēma diezgan vēsi, pienācīgi novērtējot Kembridžas hercoga izvēli. Iespējams, stāsts būs ļoti līdzīgs arī ar Meganu Mārklu.

Par izredzēto izcelsmi

Abas sievietes ir ne-aristokrātiskas izcelsmes. Keitas vecāki pieder pie vidusšķiras, viņas māte strādājusi par stjuarti, tēvs par gaisa satiksmes vadības dispečeru. Vēlāk viņi nodibināja pasta pasūtījumu kompāniju Party Pieces, kuras veiksmīgā attīstība pārvērta viņus par miljonāriem un ļāva bērniem sniegt labu izglītību.

Megana Mārkla ir no Amerikas Savienotajām Valstīm. Viņas tēvs bija operators- inscinētājs, tāpēc mazā Megana bieži pavadīja laiku Holivudas aizkulisēs. Viņas māte strādāja par jogas skolotāju. Prese tagad uzsver Meganas mātes rases piederību, jo viņa ir tumšādaina afroamerikāniete.

Vēl viens interesants fakts ir tāds, ka Mārkla jau ir paspējusi būt precēta. Viņas laulība ar režisoru Trevoru Engelsonu ilga divus gadus.

Par izturēšanās veidu

Megana Mārkla ir plaši pazīstama ar Reičelas Zānas lomu televīzijas sērijā “Force Majeure”. Meitene ir pieradusi pie plašsaziņas līdzekļu uzmanības. Un kārtējais uzmanības vilnis, ko tagad izraisījusi saderināšanās ar karaliskās ģimenes locekli, viņu netraucē.

Megana vienmēr izturas ar pārliecību. Dažreiz viņa pat aizmirst, ka viņa ir zem kameru visu redzošās acs un parāda pilnīgu nekompetenci.

Keitai Midltonei pie kameru zibšņiem nācās pierast. Bet laika gaitā viņa sāka uzvesties brīvi un cienīgi to priekšā. Un viņa kļuva par skaistu manieru etalonu.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

1 2Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...