Kā viņai nav kauna? 60 gadu vecumā Aina Poiša sevi apkaunojusi līdz absurdam - Topraksti.lv
IzklaideLatvijāSlavenības

Kā viņai nav kauna? 60 gadu vecumā Aina Poiša sevi apkaunojusi līdz absurdam

Psihoterapeite un TV zvaigzne Aina Poiša 2017.gada 11.septembrī esot piedzīvojusi avāriju uz Brasas tilta. Viņas vadītā Toyota markas automašīna avarējusi uz Brasas tilta Rīgā, ziņo portāls Delfi.lv, raksta holmss.lv.

Poiša portālam Delfi.lv klāstījusi, ka šī ir viņas otrā dzimšanas diena. No rīta Brasas tilta bruģis bijis slapjš un ļoti slidens, gluži kā ledus, portālam skaidro Poiša. Savu apvidus auto viņa esot vadījusi ar ātrumu 40 km/h.

Uzbraucot ar vienu no riteņiem uz tramvaja sliedes, auto pēkšņi un strauji esot parāvis uz labo pusi, tas pārbrauca ietves apmali un palika uz tilta margas – stāstījusi Poiša. Viņa taisnojas, ka tieši apmale pasargājusi automašīnu no pārlidošanas pāri tilta margām.

Tikmēr sabiedrība vaino Poišu melos: sak’, labāk izstāsti patiesību! Ikviens mēs esam braukuši pa Brasas tiltu un pa tā sliedēm (kas tur pēc noteikumiem atļauts abos virzienos, tātad ir droši), bet bezledus apstākļos četreiz četri velkošo tur nekādi nevar sanest, braucot vien uz 40 km/h. Autoeksperti pat piebilst, ka tādā gadījumā ātrums bijis kā minimums trīs reiz lielāks.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

1 2Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...