Ķermeņa valodas eksperts stāsta, vai Harija un Meganas laulība būs laimīga - Topraksti.lv
IzklaideSlavenības

Ķermeņa valodas eksperts stāsta, vai Harija un Meganas laulība būs laimīga

Ziņa par prinča Harija un Meganas Mārklas saderināšanos apšalkusi visu pasauli. Vispirms Kensingtonas pils preses dienestā tika publicēts oficiāls paziņojums, bet vēlāk pāris atklāja žurnālistiem savus nākotnes plānus.

Pirmkārt, amerikāņu aktrise aizgāja roku rokā ar princi Bekingemas pils dārzā un pēc tam demonstrēja savu saderināšanās gredzenu.

Viss izskatījās diezgan parasti: mīļotie daudz smaidīja un sveica fotogrāfus. Megans bija pārsteidzoši mierīga. Taču viņa tikko pievienojusies planētas slavenākajai ģimenei!

Tomēr ķermeņa valodas speciāliste Džūdija Džeimsa pamanīja to, kas palika ārpus mūsu uzmanības. Viņa teica, ka Harijs bija pilns ar emocijām un mīlestību, savukārt Megana bija pārsteidzoši vēsa un pašpārliecināta.

Viņa pastāvīgi berzēja savu roku pret mīļoto, kurš tajā brīdī izskatījās ārkārtīgi kautrīgs, kas vispār nav viņam raksturīgi. Šo glāstīšanu Megana izmantoja, lai nomierinātu princi, it kā sakot: “Nu, mēs veiksim pāris soļus – tas viss ir.”

Džūdija Džeimsa saka, ka dvēseles dziļumos gan Viljams, gan Harijs ir ļoti pieticīgi, bet viņi cenšas to neizrādīt publiski. Bet pēc viņiem nepateiksi!

Megana ir pieradusi darboties kameras priekšā, un tas spēlē viņas labā. Mēs esam redzējuši, kā viņa publiski uzvedas ar savu mīļāko. Viņa vienmēr tur viņa roku, un tā dara tikai bezgalīgi iemīlējušies cilvēki.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

1 2Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...