8 mazāk zināmi fakti par vīriešu orgasmu. Ir vērts zināt! - Topraksti.lv
PikantiVeselība

8 mazāk zināmi fakti par vīriešu orgasmu. Ir vērts zināt!

Visas dzīves garumā lielākā daļa vīriešu domā par ēdienu un seksu. Tas nav nekas pārsteidzošs, jo vīrieša organisma galvenā funkcija- apaugļošana, kas mājas apstākļos bez seksa ir praktiski neiespējama. Svarīgu pētījumu laikā par vīriešu organismu un ejakulāciju zinātnieki izdarīja interesantu secinājumus, no kuriem 8 darīsim zināmus arī jums.

Regulāra ejakulācija samazina risku saslimt ar vēzi

1

Zinātnieki no Amerikas uroloģijas asociācijas uzskata, ka vīriešiem, kuriem pietiekami bieži ir orgasms (aptuveni 20 reizes mēnesī), par 20% mazāk pakļauti prostatas vēža riskam.

Ārsts Dženifers Raiders stāsta, ka tas ir saistīts ar hormonu atbrīvošanu, piemēram, oksitocīna, kas pazemina asinsspiedienu.

Tas notiek ļoti ātri

2

Ejakulācijas laikā sēklas šķidrums, protams, nepārsniedz skaņas ātrumu, taču sasniedz diezgan lielu ātrumu- aptuveni 45 km/h.

Huseins Bolts- ātrākais sprinteris pasaulē- uzstādīja pasaules rekordu, sasniedzot 44,7 km/h. Redziet, jūs esiet ātrāks!

Orgasms, kas sasniegts seksa laikā, ir vislabākais

3

Tas jums nebūs nekāds noslēpums- lai saņemtu lielāku baudu no seksa, tas jādara kopā ar partneri. Gan vīrieši, gan sievietes saražo par 400% vairāk prolaktīna, hormona, kas izraisa ekstāzi, pēc seksa, kā pēc masturbācijas. Ļaujiet rokām atpūsties!

Arī vīrieši var!

4

Pētījumi, kas tika veikti ar Kanzasas universitātes studentiem, parādīja, ka 28% puiši kādreiz imitējuši orgasmu seksa laikā. Kā likums, tas bija saistīts ar nespēju turpināt dzimumaktu, kas saistīts, piemēram, ar pārāk stipru alkohola reibumu.

Ej uz nākamo lapu lai lasītu tālāk!

1 2Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...