Princis Čārlzs sacēlis īstu skandālu. Briti ir sašutuši! - Topraksti.lv
IzklaideSlavenības

Princis Čārlzs sacēlis īstu skandālu. Briti ir sašutuši!

Kamēr Latvijā svin Lāčplēša dienu, amerikāņi atzīmē veterānu dienu, Apvienotā Karalistē atzīmē Kritušo atceres dienu, lai godinātu tos, kuri miruši bruņotos konfliktos, kuros bijusi iesaistīta Lielbritānija.

Katru gadu Elizabete noliek vainagu Cenotafā, pie pieminekļa nezināmam karavīram, taču šoreiz viņa uzticēja šo svarīgo misiju savam dēlam. Jāatzīmē, ka agrāk Čārlzs piedalījās sēru ceremonijā tikai karalienes prombūtnes laikā.

Bekingemas pils pārstāvis to skaidroja šādi: “Karaliene vēlas būt ar Edinburgas hercogu, un viņi būs uz balkona.”

Ziņas, ka Viņas Majestāte nenoliks vainagu, parādījās tikai pagājušajā mēnesī. Daudzi domā, ka tas ir saistīts ar karalienes vecumu, kā arī iespējamo atteikšanos no troņa.

“To var uzskatīt par pakāpenisku monarha varas nodošanu troņa mantiniekam,” ziņoja Lielbritānijas laikraksts.

Pavisam nesen klīda baumas, ka karaliene atteiksies no troņa par labu savam mazdēlam princim Viljamam, taču Bekingemas pils noliedza šo informāciju. Ja viņa nenosauks savu sekotāju, Čārlzs būs nākamais karalis.

Spriežot pēc visa, viņam nebūs viegli. Lūk, ko ziņo britu žurnāliste Olīvija Meisone: “Viņš nav jauns un tālu ne tik populārs britu vidū kā viņa dēls Viljams. Tāpat vairāk tiek mīlēta Keita, Viljama sieva, nekā hercogiene Kamilla, Čārlza sieva, kurā tiek saskatīts Čārlza un princeses Diānas šķiršanās iemesls.”

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

1 2Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...