Intaram Rešetinam viss pie pakaļas. Atklāsme pēc šķiršanās no sievas - Mis Latvija īpašnieces Zandas Zariņas - Topraksti.lv
LatvijāSlavenības

Intaram Rešetinam viss pie pakaļas. Atklāsme pēc šķiršanās no sievas – Mis Latvija īpašnieces Zandas Zariņas

Dailes teātra un kuno aktieris Intars Rešetins pēc paziņojuma par šķiršanos no sievas, fitnesa treneres un Mis Latvija 2002 titula ieguvējas Zandas Zariņas-Rešetinas, sarunā ar žurnālu Vakara Ziņas pastāstījis, ka viņam pašlaik daudz kas dzīvē ir vienaldzīgs, raksta vipi.lv.

«Ko redzu, to runāju. Nebaidos būt atklāts. Esmu pusmūžā, un man lielākoties viss ir pie pakaļas. Dzīve ir dzīve. Un mēs to dzīvojam tikai vienreiz, un man vienmēr ir riebušies līdēji un nepatiesi cilvēki. Paskatieties uz vidējo statistiku, kāda ir vīrietim Latvijā. Man ir pilni 37 gadi. Tā vien ir,» žurnālam sacījis aktieris.

LASI ARĪ: Bēdīga ziņa Intara Rešetina dzīvē

Jau ziņots, žurnāls «Kas Jauns» vēstīja – Rešetins saviem draugiem un kolēģiem neslēpj, ka 12 gadu ilgās attiecības ir izjukušas. Aktieris kopš jūlija vairs nenēsā laulības gredzenu, ko acīgākie Rešetina sekotāji un talanta cienītāji pamanījuši viņa publiskotajās fotogrāfijās sociālajos tīklos.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

1 2Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...

1 thought on “Intaram Rešetinam viss pie pakaļas. Atklāsme pēc šķiršanās no sievas – Mis Latvija īpašnieces Zandas Zariņas”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.