Pēc Ērika Niedras nāves Kristīnei Anžei joprojām smagi. TV dīva beidzot atradusi otro pusīti - Topraksti.lv
LatvijāSlavenības

Pēc Ērika Niedras nāves Kristīnei Anžei joprojām smagi. TV dīva beidzot atradusi otro pusīti

Mēļo, ka Kristīne Anže ir kopā ar pazīstamo izmeklējošā raidījuma Aizliegtais paņēmiens šefu Gunti Bojāru. Tomēr samierināties ar mīļotā vīrieša Ērika Niedras pēkšņo nāvi TV dīvai Anžei bijis īpaši un ilgstoši smagi, raksta portāls vipi.lv.

Iepriekšējie trīs gadi TV3 ziņu moderatorei un Ziņu dienesta vadītājai Kristīnei Anžei bijuši lielu pārmaiņu un satricinājumu pilni. Žurnāla Ieva lielajā intervijā Kristīnei stasta, cik liels bija vajadzīgs laiks, lai samierinātos ar mīļotā vīrieša Ērika Niedras pēkšņo nāvi. Taču pašlaik Kristīne ir jauna ceļa sākumā. Arī jaunas attiecības ir sākušās – vēsta portāls Egoiste.lv.

Atgādinām, ka žurnāls Kas Jauns jau pirms pusgada rakstīja, ka abpusējas mīlas jūtas izveidojušās konkurējošu televīzijas personību starpā. Par pāri kļuvuši raidījuma «Aizliegtais paņēmiens» vadītājs Guntis Bojārs un TV3 ziņu vadītāja Kristīne Anže. Ne Guntis Bojārs, ne Kristīne Anže toreiz savas attiecības nekomentēja, tomēr Anže neslēpa, ka Bojārs viņai gluži svešinieks neesot.

Tāpat jāpiebilst, ka Kristīnei Anžei ir arī dēls Rūdolfs, kas dzimis laulībā ar pazīstamo Nacionālā teātra aktieri Uldi Anži, no kura viņa arī tika mantojusi skanīgo Anžes uzvārdu.


«Joprojām Ērika Niedras nāvi līdz galam neesmu pieņēmusi. Jo tā sajūta tiešām bija tāda, ka puse no tevis ir noplēsta. Kad Ēriks aizgāja, es nedomāju par sevi, koncentrējos tikai uz viņu, man likās, ka viņam ir vajadzīga mana palīdzība. Tai laikā lasīju Tibetas dzīvo un mirušo grāmatu, kas man ļoti palīdzēja, iedeva jaunu redzējumu. Tā kā Ēriks aizgāja pēkšņi, man šķita, ka viņš neapzinājās to mirkli, nebija tam gatavs, tāpēc es ar savām lūgšanām mēģināju palīdzēt viņam aiziet.

Skaļi mums abiem priekšā lasīju minēto grāmatu, lai mēs abi saprastu, kam ejam cauri.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

1 2Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...