Pārtrauks uzņemt TV3 seriālu UgunsGrēks! Šogad seriālam pēdējā sezona! - Page 2 of 2 - Topraksti.lv
IzklaideKinoLatvijāSlavenības

Pārtrauks uzņemt TV3 seriālu UgunsGrēks! Šogad seriālam pēdējā sezona!

t_726479

Un “UgunsGrēka” komanda ir ieguldījusi fantastisku darbu, kas līdz šim Latvijā nevienam nav izdevies, tāpēc es aicinu TV3 skatītājus seriāla “UgunsGrēks” lielā fināla tuvošanās brīdi novērtēt kā priecīgu un atmiņām piepildītu notikumu, jo beigas vienam nozīmē sākumu kaut kam jaunam. Mēs turpinām investēt jaunā programmu saturā, un jau nākamajā gadā televīzijas ekrānos nonāks jauns un oriģināls Latvijā veidots seriāls, kura aktieru sastāvs un sižetiskā līnija pagaidām vēl tiek turēta noslēpumā, lai saglabātu intrigu skatītājiem līdz īstajam brīdim!” saka “MTG TV Latvia” vadītāja Baiba Zūzena.

Pateicoties komandas radošajam garam un saliedētībai, TV3 ēterā līdz šim kopumā ir nonākušas 16 sezonas un 1131 sērija. Šo septiņu gadu laikā seriālā “UgunsGrēks” ir filmējušies teju 200 aktieri, starp visiem rekordu ir uzstādījis aktieris Ģirts Ķesteris, jo tieši viņš ir kopā ar seriālu no pirmsākumiem un ir filmējies lielākajā skaitā epizožu.

Pie seriāla tapšanas aizkadrā strādā komanda 45 cilvēku sastāvā, tās sastāvā ir režisore Inta Gorodecka, producente Baiba Saleniece, scenārija autori Gunta Kalniņa un Vilnis Bīriņš, operatori, rekvizitori, grima mākslinieces, mūzikas autori un citi.

Izmantotie Avoti: skaties.lv 

Iepriekšējā lapa 1 2

Ieteiktie raksti

loading...