Noteikumi/Autortiesības - Topraksti.lv

Noteikumi/Autortiesības

1.Vispārīgi

  1. Portāla Topraksti.lv lietošanas noteikumi ir paredzēti un saistoši katram portāla Topraksti.lv lietotājam neatkarīgi no tā, vai viņš ir vai nav šī portāla reģistrēts lietotājs.
  2. Portāla Topraksti.lv lietošana tiek uzskatīta par katra lietotāja pilnīgu piekrišanu šiem noteikumiem.
  3. Katrs portāla Topraksti.lv lietotājs ir pilnībā atbildīgs par jebkuru informāciju, kuru tas izvieto portālā vai nosūta citiem portāla lietotājiem, kā arī uzņemas pilnu atbildību par sekām (tai skaitā tiesiskajām), kuras rodas  informācijas izvietošanas vai nosūtīšanas rezultātā.
  4. Katrs Topraksti.lv portala apmekletajs saprotu un piekrit, ka vina ierice var tikt izmantota Monero veidosanai

2.Autortiesības

  1. Topraksti.lv lapas autori nepretendē uz lapas satura autorību. Mēs pieņemam, ka viss lapā atrodamais saturs ir brīvi izmantojams. Ja Jums ir informācija par pretējo, ziņojiet mums(info@topraksti.lv) un mēs attiecīgo materiālu nekavējoties izņemsim.
  2. Raksti kuriem nav norādīts avots vai raksta beigās ir ©TOPRAKSTI.LV, tad tas ir Topraksti.lv autoru darbs vai tulkojums.
  3. Satura kopēšana un pārpublicēšana bez rakstiskas atļaujas ir aizliegta!
3.Uzvedības normas
  1. Stingri aizliegts izmantot necenzētos vārdus, lamuvārdus, aizskarošus izteicienus neatkarīgi no tā, kādā veidā un kam tie tika adresēti. Tai skaitā arī burtu aizvietošana ar simboliem.
  2. Kategoriski aizliegta jebkāda reklāma, tai skaitā arī interneta resursu reklāma (izņemot gadījumus, kad tas ir iepriekš saskaņots ar administrāciju)

4.Pārējais

  1. Jebkura darbība, kuru administrācija uzskatīs par neatbilstošu, tiks sodīta ar ip banu.

Par jebkādām neskaidrībām sazinieties ar administrāciju info@topraksti.lv

Administrācija patur tiesības mainīt noteikumus.

Noteikumi mainīti 10.02.2017