BRĪDINĀJUMS IMANTAS IEDZĪVOTĀJIEM: Apkārtnē notiek šausmu lietas - Topraksti.lv
LatvijāNotikumi

BRĪDINĀJUMS IMANTAS IEDZĪVOTĀJIEM: Apkārtnē notiek šausmu lietas

Pagājušās svētdienas nakts kādai Imantas rajona iedzīvotājai Janai izvērsusies par asa sižeta filmas cienīgu piedzīvojumu. Neilgi pēc pusnakts viņu pamodinājis skaļš troksnis. Drīz Jana sapratusi, ka viņas mājokļa logi tiek apšaudīti, raksta jauns.lv.

“Imantas iedzīvotāji, vēlos padalīties ar svarīgu informāciju,” nākamās dienas rītā portālā “Facebook” raksta rīdziniece Jana.

Pamostoties no trokšņiem pulksten 00.50, viņa devusies apskatīt savas dzīvesvietas logus un atklājusi, ka tajos ir ložu caurumiem līdzīgi atvērumi.

Notikumi risinājušies 25. jūnijā.

Šauj pat pa bērnistabas logiem

“Piegāju pie viesistabas loga un pamanīju, ka tas ir saplaisājis. Pa vidu plaisām bija apļveida caurums,” sociālajā tīklā raksta Jana. Turpmāko stundu viņa nosēdējusi pie loga vaktējot, taču neko aizdomīgu nav pamanījusi.

“Pēcāk devos atpakaļ pie bērna un gulēt. Vīrs ir komandējumā, man bija bail, taču iemigu,” piebilst Jana.

Taču trijos naktī trokšņainais incidents atkārtojies, turklāt šoreiz jau bērnistabā. “Izsaucu policiju. Atbraukušie inspektori sastādīja protokolu un ierosināja lietu. Visa apkārtne tika apskatīta, taču nekas cits, izņemot “Winston” cigarešu izsmēķu kaudzi, zem loga netika atrasts. Nekādu pēdu,” stāsta sieviete.

No rīta logā atrod skrūvgriežu uzgaļus

Jana “Facebook” izstāsta, ka, apskatot logus, policisti esot izvirzījuši versiju par notikušo – pa viņas logiem kāds šāvis ar pneimatisko ieroci.

Nākamās dienas rītā (pirmdien) Jana feisbukā padalījās ar foto, kurā redzami divi skrūvgrieža uzgaļi, kas kopā ar stikla atlūzām iekrituši starp pakešu loga stikla virsmām.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

1 2Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...