Kapos pa zemi vārtās kaila 37 gadus veca sieviete, netālu no viņas atrod vīrieti ar 5 kg tabakas! - Topraksti.lv
Latvijā

Kapos pa zemi vārtās kaila 37 gadus veca sieviete, netālu no viņas atrod vīrieti ar 5 kg tabakas!

7.oktobrī neilgi pirms pulksten 16.00 Rīgas pašvaldības policijas Latgales pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Ivana kapos, kur kāda sieviete vairākas stundas pastaigājusies līdz izģērbusies kaila, sākusi vārtīties pa zemi un sev skrāpēt seju, vēsta ieraksts Rīgas pašvaldības policijas facebook lapā.

Ierodoties notikuma vietā, teritorijas apsargs norādīja uz tālumā esošo sievieti. Policisti devās pie viņas, lai noskaidro tu īpatnējās uzvedības iemeslus. Sieviete jau bija paspējusi apģērbties un iegāja vienā no blakus esošo namu pagalmiem, kur tika panākta. Vēlāk konstatēts, ka 37 gadus vecā kundze jau vairākkārtīgi ir nonākusi policijas redzeslokā saistībā ar dažādiem pārkāpumiem.

FOTO: facebook.com/RigasPP

Arī šajā reizē viņa bija guvusi dažādas brūces. Uz sejas pamanīti skrāpējumi, savukārt no nagu malām pilēja asinis. Izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki. Mediķi brūces apkopa un sievieti izvaicāja. Ārstu ierašanās brīdī viņa jau bija atžirgusi un spēja adekvāti atbildēt uz jautājumiem. Tāpat notikuma vietā neviena no kapu kopiņām netika bojāta. Sieviete pēc preventīva rakstura pārrunām patstāvīgi devās mājās.

Turpat Ivana kapos pamanītas divas 3 – 4 cilvēku aizdomīgas kompānijas. Policisti devās pie personām, taču, ieraugot likumsargu tuvošanos, visi metās bēgt. Vienā no kompānijām pamanīts arī puspliks vīrietis. Uz notikuma vietu nosūtīta vēl viena policijas ekipāža.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

1 2Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...