PALĪDZĒSIM: Robertam Gobziņam notikusi nelaime un pasliktinājies veselības stāvoklis! - Topraksti.lv
LatvijāSlavenības

PALĪDZĒSIM: Robertam Gobziņam notikusi nelaime un pasliktinājies veselības stāvoklis!

1-roberts-gobzins

Mūziķim un komiķim Robertam Gobziņam notikusi nelaime – izdedzis dzīvoklis un ar veselību esot radušās nopietnas problēmas. Mūzķis sociālajos tīklos spiests lūgt ziedojumus un finansiālu atbalstu.

“Man ir strauja veselības pasliktināšanās un dzīvoklī noticis ugunsgrēks. Lūdzu palīdzību! Mans tel 26333233,” tā šonakt savā sociālo tīklu kontā rakstija mūziķis.

Mūziķa draugi papildina. “Palīdzam!!! Roberts tiešām gaida palīdzību. Dzīvoklis, Nometņu ielā, izdedzis, kad Roberts nebija klāt. Meistariem, kas mēģina ko novākt, ir jāsamaksā. Rīt = kādi 250 euro. Ja grib ko pielabot, tad.. daudz vairāk. Ar veselību arī ir problēmas. Skarbi. Labi, ka mazās jaukās meitiņas ir laukos. Vajag palidzibu … gan finansiaali gan moraali. Ja nu kas, tad trešdienās Roberts gaida draugus Āgenskalna komūnā, kopīgi paklausoties Resnos putnus. Roberta Gobziņa konta numurs Swed ir:LV81HABA0551009390875. P.k. 130764-13075″

”Ja kaads grib paliidzeet Robertam , tad riit pl.16.00 vinjsh buus pie Medicinas Centra 4 Kr.Barona ielaa !!! Tiekamies tur !!!!”

Facebook.com/ FOTO: amercia.pink

Ieteiktie raksti

loading...