Pateicība! Ar cerebrālo trieku slimā Kristapa māmiņa saka lielu Paldies Topraksti.lv lasītājiem - Topraksti.lv
Latvijā

Pateicība! Ar cerebrālo trieku slimā Kristapa māmiņa saka lielu Paldies Topraksti.lv lasītājiem

titul

Jau rakstījām, ka mazajam Kristapiņam ir 4 gadi un viņa diagnoze ir bērnu cerebrālā trieka – spastiska tetraperēze, simptomātiska epilepsija. Šī diagnoze pusēnam ir kopš dzimšanas. Aicinājām lasītājus ziedot, cik kurš var atļauties un saņēmām lielu atsaucību

Esam saņēmuši Kristapa mammas Ingas Lazdānes pateicības vēstuli:

”Labdien! 

Vēlējos pateikt, kā jau solīju iepriekš, ka Kristaps kopā ar tēti aizlidoja uz Slovākiju, kur 21.martā sākās 2 nedēļu rehabilitācijas kurss. kurš ilgs līdz 2 .aprīlim. Pagaidām rēķins nav pilnībā atmaksāts, bet tā kā tur braucam jau 3 reizi, viņi atļāva braukt un vēlāk atmaksāt iztrūkstošo summu. Pašlaik rēķina pilnīgai apmaksai trūkst 1962 EUR. Esam informāciju salikuši vairākos portālos un 2 nedēļu laikā ceram savākt iztrūkstošo. Vēlos pateikties Jums un Jūsu lasītājiem, kas arī mums daudz palīdzēja! LIELS PALDIES! Bez Jums Kristaps nebūtu ticis ārstēties.
Šeit būs dažas bildes no mūsu lidojuma.
Jauku dienu!
Inga”

Ziedojumu vākšanas kampaņu veidojām kopā ar portālu SLAVENIBAS.LV. Tikai kopīgi mēs varam izdarīt vairāk. Paldies Slavenibas.lv veidotājiem un visiem, visiem, kas atsaucās šo rakstu popularizēt sociālajos tīklos un ziedoja kaut mazumiņu.

Ieteiktie raksti

loading...

1 thought on “Pateicība! Ar cerebrālo trieku slimā Kristapa māmiņa saka lielu Paldies Topraksti.lv lasītājiem”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.