Piecus gadus veca zēna dzimšanas dienas svinības Zolitūdē, pārtop asiņainā konfliktā - Topraksti.lv
Latvijā

Piecus gadus veca zēna dzimšanas dienas svinības Zolitūdē, pārtop asiņainā konfliktā

23. septembrī neilgi pēc pulksten 22.00 Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par kādu agresīvi noskaņotu laulāto Zolitūdē, vēsta ieraksts Rīgas pašvaldības policijas facebook lapā.

Ierodoties notikuma vietā, norādītā mājokļa durvis atvēra Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieks. Dzīvokļa grīdas bija notraipītas ar asinīm un visapkārt mētājās stikla lauskas. Virzoties tālāk pa mājokli, vienā no istabām pamanīta sieviete, kurai mediķi sniedza palīdzību. Blakus viņai atradās vienu un piecus gadus veci bērni.

Savukārt vannas istabā sastapts agresīvi noskaņotais laulātais ar grieztu brūci plaukstā.

Policisti atgriezās pie sievietes, kura pastāstīja, ka ar ģimeni svinējuši nu jau piecus gadus vecā dēla dzimšanas dienu. Svinību laikā tika lietots arī alkohols. Laulātais, lietojot grādīgos dzērienus, kļuvis agresīvs, sācis grūstīties līdz izsitis virtuves durvīm stiklu.

Krītot stikla lauskām, sagriezta sievietes kāja. Bērni miesas bojājumus nebija guvuši, tomēr notikušo pārdzīvoja un bija manāmi satraukti. Laulātā skaidroja, ka viņai ir bail atrasties vienā mājoklī ar vīru un lūdza noteikt tuvošanās aizliegumu.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

1 2Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...