ŠAUSMAS Daugavpilī: Vīrietim vairākas reizes iešauj galvā, pārbrauc pāri ar traktoru un ar cirvi iecērt galvā! - Topraksti.lv
Latvijā

ŠAUSMAS Daugavpilī: Vīrietim vairākas reizes iešauj galvā, pārbrauc pāri ar traktoru un ar cirvi iecērt galvā!

Prokuratūra nodevusi Daugavpils tiesai krimināllietu, kurā vīrietis apsūdzēts par mēģinājumu noslepkavot pārinieku, tam iešaujot galvā un pārbraucot pāri ar traktoru, vēsta lat.vesti.lv.

Latgales tiesas apgabala prokuratūras prokurors tiesai nosūtījis krimināllietu, kurā par slepkavības pastiprinošos apstākļos mēģinājumu apsūdzēts kāds vīrietis, aģentūru LETA informēja Ģenerālprokuratūras preses sekretāre Aiga Eiduka.

Saskaņā ar lēmumu par krimināllietas nodošanu tiesai, apsūdzētais kopā vēl ar diviem vīriešiem, būdami alkohola ietekmē, ieradās kādas mājas pagalmā, kur mēģināja traktora piekabē iekraut metāllūžņus to turpmākai realizēšanai.

Dusmu vadīts un nolūkā noslepkavot vienu savu pārinieku, apsūdzētais izvilka mazas enerģijas pneimatisko pistoli un vairākas reizes raidīja mērķtiecīgus šāvienus pāriniekam galvā. Redzot, ka pārinieks bēg, apsūdzētais skrēja viņam pakaļ un nogāza zemē, un vairākas reizes spēra pāriniekam pa galvu un atkal ar pneimatisko pistoli šāva viņam galvā. Pēc tam apsūdzētais apsēdās traktorā, ar to divas reizes pārbrauca pāri cietušajam pāriniekam.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

1 2Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...

1 thought on “ŠAUSMAS Daugavpilī: Vīrietim vairākas reizes iešauj galvā, pārbrauc pāri ar traktoru un ar cirvi iecērt galvā!”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.