Spēļu zālē Purvciemā sēdošais tēvs sākumā neatzinās, ka tas ir viņa dēls, kurš salst pie durvīm - Topraksti.lv
Latvijā

Spēļu zālē Purvciemā sēdošais tēvs sākumā neatzinās, ka tas ir viņa dēls, kurš salst pie durvīm

“Kārtējais šokējošais gadījums, kad uz ielas Rīgā viens vairāk nekā stundu atrodas 4-5 gadus vecs bērns,” ierakstu “facebook” iesāk pazudušu cilvēku meklētāji organizācija Bezvēsts.lv.

Kā iepriekš ziņots, aculieciniece Rīgā palīdzēja mazam zēnam, kurš pie spēļu zāles sala un gaidīja tēvu. Bezvēsts atklāj šokējošas notikušā detaļas.

“Kārtējo reizi Facebook dzīlēs nākas lasīt, ka Purvciemā pie kādas spēļu zāles trešdien vakarā ap 20.00 garāmgājēja pamanījusi vienu ilgstoši stāvam 4-5 gadus vecu puisīti. Garāmgājēja devusies uz veikalu iepirkties, kad bērnu redzējusi pirmo reizi un nodomājusi, ka visticamāk vecāki ir turpat blakus. Iznākot pēc iepirkšanās no veikala, mazais puika turpat vēl stāvējis un bijis viens.

Sarunā ar bērnu noskaidrots, ka bērna tētis atrodas spēļu zālē un bērns tur stāv jau ilgi – pēc viņa teiktā jau stundu – protams, bērns nezina, cik ir stunda, bet arī 10-15 minūtes, kamēr līdzjūtīgā sieviete iepirkās veikalā, ir daudz un bērnu šādā vecumā tumsā un aukstumā atstāt uz ielas ir vairāk kā nepieļaujami. Garāmgājēja izsaukusi policiju. Kad policija atbrauca un pārbaudīja spēļu zāli, bērna tēvs tiešām atradās laimētavā un cerams, ka vismaz bija laimīgi pavadījis laiku un laimīgi paspēlējis.

Visvairāk izbrīna tas, ka pēc garāmgājējas vārdiem, kad policijas darbinieki bez bērna iegāja spēļu zālē un jautāja, kurš ir bērna tēvs, neviens no klātesošajiem neatzinās. Tikai pēc tam, kad policijas darbinieki spēļu zālē ieveda bērnu un bērns tieši parādīja uz tēti, laimētavas klients atzinās, ka ir bērna tēvs.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

1 2Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...