Spēļu zālē Purvciemā sēdošais tēvs sākumā neatzinās, ka tas ir viņa dēls, kurš salst pie durvīm - Page 2 of 2 - Topraksti.lv
Latvijā

Spēļu zālē Purvciemā sēdošais tēvs sākumā neatzinās, ka tas ir viņa dēls, kurš salst pie durvīm

Mums ir patiess prieks, ka ir cilvēki, kas nebija vienaldzīgi, pamanīja mazo puiku un sazinājās ar policiju. Sirsnīgs paldies viņai par to. Šādos brīžos tiešām rodas jautājums – vai kaut kāda spēļu zāle ir svarīgāka par mazo bērnu, kas savos 4-5 gados var izdomāt doties savās gaitā, atkal aizbraukt nezināmā virzienā (sabiedriskā transporta pietura ir turpat blakus un transports iet uz Mežciemu, Purvciemu-3 un citos virzienos, kur blakus ir arī meži) vai vienkārši aiziet ar kādu pieaugušo un kļūt par noziedzīga nodarījuma upuri.

KAM ir jānotiek, lai vecāki par to aizdomātos un bērns būtu svarīgākais viņu dzīvē? Bērns un bērna dzīvība ir trauslākais un svarīgākais, kas jums vecāki dots. Tā ir lielākā atbildība, kas jums uzticēta.

Diemžēl bērna tēvs un bērns devās līdzi policijai un ar ko stāsts ir beidzies uzzināsim rīt. Protams, cilvēcīgi mēs gribam cerēt, ka viss pārējais liecina par to, ka bērns var palikt ģimenē un ka tā bija kļūda, kas nekad vairs neatkārtosies. Sargāsim savus mīļos!” aicina organizācija.

Kārtējais šokējošais gadījums, kad uz ielas Rīgā viens vairāk kā stundu atrodas 4-5 gadus vecs bērns.Kārtējo reizi…

Posted by bezvests.lv on Wednesday, January 10, 2018

AVOTS: tautaruna.lv

Iepriekšējā lapa 1 2

Ieteiktie raksti

loading...