Valsts policija izplata BRĪDINĀJUMU Rīgas iedzīvotājiem! - Topraksti.lv
Latvijā

Valsts policija izplata BRĪDINĀJUMU Rīgas iedzīvotājiem!

Rīgā norisināsies Valsts policijas mācības ķīlnieku atbrīvošanā.

Rīt, 5.septembrī, Rīgas klusajā centrā norisināsies Valsts policijas rīkotas mācības, kuru laikā, realitātei pietuvinātos apstākļos, Valsts policijas pretterorisma vienība Omega, sadarbībā ar citām Valsts policijas struktūrvienībām trenēs prasmes ķīlnieku atbrīvošanā. Mācību norisē uz īsu brīdi tiks apturēta satiksme Vīlandes ielā, vēsta ieraksts Valsts policijas facebook lapā.

Valsts policija brīdina iedzīvotājus, ka mācību situācijas atrisināšanā rīt, laika posmā no 12.00 – 14.00 Rīgā, Vīlandes ielā, posmā no Vidus ielas līdz Elizabetes ielai.

Uz īsu brīdi tiks slēgta transportlīdzekļu kustība, tāpat arī uz īsu brīdi var tikt pilnībā ierobežota kājāmgājēju kustība šajā ceļa posmā.

Mācību laikā, pretterorisma vienībai Omega, sadarbojoties ar citām Valsts policijas struktūrvienībām, tiks stiprināta savstarpējā sadarbība, kā arī pilnveidoti taktiskie risinājumi ķīlnieku krīžu atrisināšanā.

Valsts policija aicina iedzīvotājus attiekties ar sapratni pret īslaicīgajiem satiksmes ierobežojumiem un jau iepriekš atvainojas par sagādātajām neērtībām.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītu policijas ierakstu!

1 2Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.