VIDEO: Tūkstošiem cilvēku riskē ar savām dzīvībām, lai apskatītu Liepājas fortus! - Topraksti.lv
Latvijā

VIDEO: Tūkstošiem cilvēku riskē ar savām dzīvībām, lai apskatītu Liepājas fortus!

Kopš vētras un Jūra aptuveni par 10 metriem nograuzušas krastu un nopietni sabojājušas Ziemeļu fortus, apmeklētāji, lai postažu redzētu savām acīm, turpu plūst straumēm, raksta liepajniekiem.lv.

Un novēroja, ka liepājnieki un pilsētas viesi, lai aplūkotu jūras izgrauzto krastu, nopietni apdraud savu veselību un pat dzīvību.

Foto: liepajniekiem.lv

Fortiem pie piemiņas vietas Kureliešiem Atmodas bulvārī jūra tik ievērojamus postījumus nav nodarījusi.

Turpretī krastu pie fortiem pie vēja ģeneratora gan izpostījusi smagi. Krasts nogruvis un jūrā ieskalots aptuveni 10 metrus – aiz fortiem vairs nav ne stāvkrasta, ne pludmales, viļņi skalojas tieši pret vēsturiskajām būvēm. Vairākas no tām jau sagāzušās, zeme daudzviet ieplaisājusi.

Foto: liepajniekiem.lv

No krasta bīstamību novērtēt grūti, taču paejoties pa jūras krastu uz vienu un otru pusi no fortiem, redzams, ka pie nogruvuma atrašanās ir bīstama.

Lai cilvēki neapdraudētu sevi, jau piektdien, 5.janvārī, ar lentām tika norobežotas bīstamākās vietas gan fortos pie Kureliešu piemiņas zīmes, gan fortos pie vēja ģeneratora.

Foto: liepajniekiem.lv

Diemžēl apmeklētāji ir pārgalvīgi. Daudzviet lentas jau sarautas, bet daudzviet cilvēki tās ignorē – iet aiz lentām. Turklāt līdzi ņem mazus bērnus.

Sestdien pēc diviem dienā fortus Atmodas bulvārī apsekoja Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas patruļa. Pie vēja ģeneratora gan vairāku stundu laikā kārtības sargi nebija redzami.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk un skatītos video!

1 2Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...