Lietuvas policija pārmeklē pazīstama ārsta māju, un atrastais, maigi izsakoties, šokē - Topraksti.lv
NotikumiPasaulē

Lietuvas policija pārmeklē pazīstama ārsta māju, un atrastais, maigi izsakoties, šokē

Par Viļņas slimnīcā strādājošo traumatologu – ortopēdu Lietuvas policiju informēja Pazudušo Bērnu centrs no ASV, lūdzot likumsargus pārmeklēt pazīstamā ārsta māju. Tas, ko mediķa mājās izdevās atrast, maigi izsakoties, šokēja izmeklētājus, par notikušo informē Lietuvas medijs “Delfi”.

Vēl vairāk policistus pārsteidza ārsta taisnošanās. Viņš skaidroja, ka viss atrastais ir daļa no kāda zinātniska pētījuma. Izrādījās, ka cienījamais ārsts savos pētījumos izmanto no seksuālas vardarbības cietušu bērnu fotogrāfijas, analizējot viņu dzimumorgānus.

Katru gadu Lietuvā palielinās to gadījumu skaits, kad ārsti ir pieķerti pārsūtot bērnu pornogrāfiju uz saviem datoriem un telefoniem. Lietuvas Kriminālpolicijas pārstāvis Donatas Mažeika skaidroja, ka lielākā daļa no aizdomās turētajiem sniedz šāda veida skaidrojumus, tomēr tiem nav nekādas saistības ar patiesību.

Ir cilvēki, kas patiešām gribētu stāties seksuālās attiecībās ar bērniem, bet viņi par to nevienam nesaka, tāpēc kāds stāsta par pētījumiem, citi par to, ka tie vēlējušies palīdzēt policijai notvert ļaundarus, kas izplata šāda veida fotogrāfijas, vēl citi cenšas pārliecināt, ka vēlējušies uzrakstīt rakstu par šo tēmu,” skaidro policijas pārstāvis.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

1 2Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.