13 bīstamākās pilsētas pasaulē, kuras nevajadzētu apmeklēt FOTO - Topraksti.lv
BildesPasaulē

13 bīstamākās pilsētas pasaulē, kuras nevajadzētu apmeklēt FOTO

Ja jūs esiet izlēmis (usi) aizvadīt atvaļinājumu vai vienkārši atpūties neaizmirstami un ekstremāli, tad neiesakām braukt uz pilsētām par kurām tūlīt tiks runāts. Noziedzības un mirstības līmenis viņas pārsniedz visas iedomājamās un neiedomājamās normas. Jūs nebūsiet drošībā dienā un kur nu vēl naktī.

Sjudada – Huaresa, Meksika

21179-620x411

Pilsēta atrodas uz robežas ar ASV un Meksiku. Tieši viņa ir svarīga robežpilsēta un transporta mezgls nelegālo imigrantu un narkotiku plūsmai uz ASV. Kur narkotikas tur narkotiku karteļi ar cilvēku nolaupīšanām, slepkavībām un citām kriminālām darbībām. Vidēji gadā iet bojā ap 2000 cilvēku, gan kas saistīti ar noziedzību, gan mierīgie iedzīvotāji un citi kas atradās ne tajā vietā un laikā.

Krakasa, Venecuēla

3886-620x408

Venecuēlas galvaspilsētā Krakasa ir viens no lielākajiem izdarīto pašnāvību apmēriem pasaulē, 122 pašnāvības uz 100 tūkstošiem iedzīvotāju. Pilsētā ikdiena ir bruņotas laupīšanas, slepkavības un citi noziegumi. 90 % slepkavību netiek atklātas. Tās centrā atrodas neskaitāmas ”bodītes” ar lētiem Ķīnas ražojumiem. Protams arī ne tik Ķīnas precēm, bet visu ko var nopirkt par naudu. Šeit ir daudz ātras peļņas tīkotāji kas var tevi ne tikai aplaupīt, bet nogalināt jo kurš gan dosies kaut ko nopirkt bez naudas. Bērnu iemīļotākā nodarbe ir mest pūlī petardes un uzjautrināties par to, ka aiz bailēm par dzīvību pieaugušie gulstas zemē.

San – Pedro – Sula , Hondurasa

4748-620x413

San – Pedro – Sula tiek uzskatīta par Centrālamerikas valsts Hondurasas rūpniecisko, plaukstošo galvaspilsētu. Likumi ļauj civiliedzīvotājiem savā īpašumā turēt līdz pat pieciem ieročiem. Bet ja izdomāsi apmeklēt nomaļos graustu rajonus tad vari arī vairs neatgriezties no turienes. Lai arī pilsēta kopumā ir tūristiem draudzīga, nedrīkst aizmirst, ka šī ir arī mājvieta daudziem narkotiku tirgoņiem un citiem krimināliem elementiem.

Gvatemala – Pilsēta, Gvatemala

5618-620x413

Katru dienu pilsētā tiek nogalināti 5 cilvēki. Pilsēta ir mītne neskaitāmiem narkotiku kontrabandistiem un bīstamām bandām. Pilsētā ir augsts noziedzības līmenis. Tūristi šeit ir bruņotu laupītāju mērķis, kuri tevi var ne tika aplaupīt, bet arī nogalināt. Policija šeit īpaši ” neauklējas ” ar bandām un šauj bez brīdinājuma, bet tāpat drošs tu nevari justies arī dienā.

San – Salvadora, Salvadora

6502-620x413

Lai arī San – Salvadoru tu atradīsi jebkurā tūrisma kartē tā ir arī viena no bīstamākajām pilsētām pasaulē jo šeit valda noziedzīgais grupējums Maga ar kontaktiem valdībā. Pašā pilsētā korupcija un smagāki noziegumi notiek ik uz soļa.

Ej uz nākamo lapu lai lasītu tālāk!

1 2Nākamā lapa

Ieteiktie raksti

loading...