Atbilde no debesīm, vēstule kuru saņēma puika, lika saraisīties asarām - Topraksti.lv
Pasaulē

Atbilde no debesīm, vēstule kuru saņēma puika, lika saraisīties asarām

bd81af15d4359ce92cee71d40ea1c5e8

Zaudēt suni- nozīmē zaudēt savu labāko draugu. Jebkuram cilvēkam nav viegli, kad zaudē kādu tuvu draugu, vai savu mīļāko dzīvnieku, bet visgrūtāk ir bērniem. Kādā ģimenē nomira 13 gadīgais mājas mīlulis vārdā Mo, un viņa dēls Lūks pastāvīgi vecākiem jautāja, kas noticis, viņi atbildēja, ka Mo ir aizgājis uz suņu debesīm, bet puika tāpat nerimās un visu laiku interesējās par savu mīļo suņuku.

Kādu vakaru, Mērija apsēdās un sāka rakstīt vēstuli Mo, viņa rakstīja visu ko viņas dēls diktēja. Atteikt dēlam viņa nespēja, adresēja to uz “Mo, sunis debesīs 1.mākonis”. Un iemeta to, Lūkam redzot, pastkastītē.

440bc141a77d7c9f0153f3d2b71e35a5

Viņa vēlējās tajā pašā vakarā izņemt vēstuli ārā, taču vēstules tur vairs nebija. Nākamajā rītā zēns saņēma atbildi, kur atpakaļadresē bija norādīts “No Mo” “Esmu no suņu debesīm. Es katru dienu spēlējos, un esmu laimīgs. Paldies, ka biji mans draugs. Mīlu tevi Lūk!”

510be3db6b464035a30681ece14bd9b0

Mazais Lūks bija bezgalīgi laimīgs un tajā pašā laikā arī nedaudz pārsteigts, bet viņa vecāki bija vēl pārsteigtāki. Vēlāk viņi uzzināja, ka no debesīm vēstuli rakstījis kāda vietējā pastniece ar 25 gadu pieredzi. “Tas aizskāra manu sirdi… Bērns bija zaudējis savu labāko draugu. Nav svarīgi cik Jums mīluļu ir bijis, taču zaudējot to tas ir bezgala sāpīgi un grūti. Šī mazā vēstule manu dienu padarīja gaišāku un pilnu laipnības, un es pati to vēlējos darīt. Lūk tā ir mīlestība!” – stāsta Zina. Un viņai patiešām tas ir izdevies, šo visu mūžu atcerēsies gan Lūks, gan viņa vecāki.

©TOPRAKSTI.LV/FOTO: MARKETIUM.RU

Ieteiktie raksti

loading...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.